Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Legend

Czemu podczas ładowania gdy dostaje wiadomość na Messengerze nie mruga dioda powiadomień?

@pawel22041990  Czy wcześniej tak miałeś na Oreo ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 Nie. Na oreo normalnie mrugala na zielono.. może to kwestia jakichś ustawień?

Legend

@pawel22041990  Wykonaj co napisał  Ci wcześniej @nismo 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 spokojnie.. nie będę za każdą pierdołą  robił resetu tel..

Legend

@pawel22041990  Po tak dużej aktualizacji systemu powinno się wykonać reset do ustawień fabrycznych, żeby pozbyć się śmieci po starym systemie.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2@pawel22041990, panowie, nie ma potrzeby prowadzenia dyskusji w dwóch różnych wątkach na ten sam temat. Sugeruję żeby kontynuować rozmowę tam, gdzie się rozpoczęła czyli w tym wątku.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Pathfinder

@vdsl2 ok rozumiem

Legend

@pawel22041990  Ja na swoim tak zrobię po otrzymaniu aktualizacji do Pie.

Pathfinder

@vdsl2 szkoda że zapomniałem hasła do zrobienia resetu.. 😄

Legend

@pawel22041990  Jakiego hasła ? https://findmymobile.samsung.com/

Autorzy z największą liczbą like