Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Apprentice

@vdsl2  haha 😀. Dzięki za info. Ten typ tak jednak ma, chociaż jestem przyzwyczajony do mojego starego A5 2017 który wytrzymywał na podobnym poziomie używania spokojnie 1,5 dnia. Dzięki wszystkim za pomoc. Instaluję Android Pie.
Legend

@Dziubek  Mój A6 2018 wytrzymuje od 5 do 7 dni na Oreo przy normalnym użytkowaniu. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@nismo Ale po nie przywróceniu kopi traci się wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę? 

Big Cheese

@pawel22041990  napisał(a):

@nismo Ale po nie przywróceniu kopi traci się wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę? 

To zależy. Jeżeli masz wszystkie zdjęcia, muzykę i filmy na karcie pamięci, to przywracanie ustawień fabrycznych nie usunie ich z karty pamięci. Stracisz tylko te pliki, które znajdują sie w pamięci wewnętrznej telefonu.

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, tak. Przywracanie ustawień fabrycznych usuwa wszystkie dane z telefonu. Przed rozpoczęciem procesu przywracania warto zgrać wszystkie niezbędne dane na komputer. Pamiętaj, że jeżeli masz włączoną synchronizację z chmurą (np. Samsung, Google, Microsoft) to Twoje zdjęcia oraz filmy są bezpieczne. Zaloguj się do chmury i zobacz jakie dane tam się znajdują.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
New Member

co gorsza ja po aktualizacji na Pie nie działają mi powiadomienia Messenger whats app VIBER SMS  przypomnienia. nic nie zmieniłem w ustawieniach. szukałem w czym problem ale wszystko jest ok jak wcześniej . co o tym sądzicie macie takie objawy????

First Poster

Wczoraj robiłem aktualizację i powiadomienia są OK. Jak na razie zauważyłem, że bateria szybciej się kończy. Ale to dopiero pierwszy wieczór z 9.

Superuser I
Superuser I

@gigitek, wejdź do ustawień telefonu i sprawdź ustawienia powiadomień (Ustawienia > Powiadomienia > Zobacz wszystkie > WhatsApp). Poniżej zrzut z moich ustawień. Powiadomienia działają u mnie poprawnie. Zerknij również do ustawień powiadomień wewnątrz aplikacji WhatsApp. Pod tym samym kątem przejrzyj pozostałe aplikacje.

WhatsApp-powiadomienia.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Czy wiecie moze jak korzystac z photo editor pro po  aktualizacji? W starej wersji gdy weszło się na zdjęcie w galerii w prawym górnym rogu mozna było kliknąc w menu i otworzyc fotę w photo editor. Tera nie ma takiej mozliwosci.... Z góry dzięki

Big Cheese
Autorzy z największą liczbą like