Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Legend

@Dziubek  Zobacz ten temat https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Oficjalna-lista-nowości-w-aktualizacji-Android-Pie-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@Dziubek  napisał(a):

Warto przechodzić na Android Pie?

Warto. Telefon nie sprawia żadnych problemów po aktualizacji.

Jeśli można zapytać, to dlaczego wstrzymywałeś się do tej pory z aktualizacja  ?

Apprentice

@vdsl2  napisał(a):

@Dziubek  Zobacz ten temat https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Oficjalna-lista-nowości-w-aktualizacji-Android-Pie-...

vdsl2 dzięki za link. Przeczytałem i trochę rozjaśniło, ale zależy mi jeszcze na opinii użytkowników.

Superuser I
Superuser I

@Dziubek, jeżeli w dalszym ciągu chcesz otrzymywać comiesięczne poprawki bezpieczeństwa to niestety nie masz wyjścia. Korzystam z systemu Android Pie ponad miesiąc i po czasie mogę stwierdzić, że nie chciałbym już wrócić do poprzedniej wersji. Nie wyobrażam sobie obsługi telefonu bez takich funkcji jak gesty pełnoekranowe, nowy ekran Always on Display czy Tryb nocny.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

@kamil40013  napisał(a):

@Dziubek  napisał(a):

Warto przechodzić na Android Pie?

Warto. Telefon nie sprawia żadnych problemów po aktualizacji.

Jeśli można zapytać, to dlaczego wstrzymywałeś się do tej pory z aktualizacja  ?

A to trochę między innymi przez opinię o wypalaniu się ekranów. Aktualnie jest już kolejna aktualizacja Android 9 i zastanawiam się też jak to wpływa np. na baterię bo jest jednak z nią słabo podaczas pracy. Tel użytkuję od 2 tyg.

Legend

@Dziubek  A ile Ci wytrzymuje bateria ? Co do wypalenia wyświetlacza nie ma znaczenia system android. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2 max. 1 dzień , czasami na ładowarce 2x tego samego dnia.

Legend

@Dziubek  czyli 5/6 dni czy 24H ?

Apprentice
24H a czasami jak pisałem wcześniej potrafi paść tego samego dnia. Nie gram aktualnie w gry.
Legend

@Dziubek 24 H to dobry wynik.

Autorzy z największą liczbą like