Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Superuser I
Superuser I

@Abisai78, u mnie działa poprawnie funkcja Smart Lock w oparciu o Zaufane miejsca. Podejrzewam, że przywracanie ustawień osobistych rozwiązałoby problem. Możesz się wstrzymać z resetowaniem telefonu i poczekać do kolejnej aktualizacji. Jeżeli jednak nowa wersja oprogramowania nie rozwiąże Twojego problemu to konieczne będzie wykonanie przywracania ustawień fabrycznych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Witam,
znalazłem winowajcę - kiedy włączam tryb oszczędzania baterii Smart Lock przestaje działać. Najwyraźniej wyłączana jest jakaś funkcjonalność lokalizacji i SL odmawia posługi. Czy możecie sprawdzić to na swoich urządzeniach, bo nie wiem czy to bug w A9 Pie czy coś w mojej słuchawce...
Superuser I
Superuser I

@Abisai78, wygląda na to, że po włączeniu oszczędzania baterii przestaje działać funkcja Smart Lock. Sprawdziłem na Note9 i jest dokładnie tak samo jak u Ciebie. Na pewno wyłączane są metody lokalizacji i stąd brak działania tej funkcji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Czy można to jakoś zgłosić do Google?
Czy Samsung traktuje to jako buga?
Superuser I
Superuser I

@Abisai78  napisał(a):

Ustawienia --> Google --> Ikona "?" --> Prześlij opinię

Screenshot_20190131-171849_Google Play services.jpgScreenshot_20190131-171854_Google Play services.jpg

@Abisai78  napisał(a):

Możesz złożyć w tej sprawie zapytanie korzystając z aplikacji Samsung Members.

Superuser I
Superuser I

@Abisai78  napisał(a):

Możesz zgłosić, ale według mnie to celowy zabieg mający na celu oszczędzanie baterii. Jeżeli zdecydujesz się to zgłosić to koniecznie daj znać jaką otrzymasz odpowiedź.

First Poster

Czy przywrócenie ustawień fabrycznych wykasuje wszystkie dane (zdjęcia, SMS , kontakty itp) ? 

Superuser I
Superuser I

@AdamCh, dokładnie tak. Przywracanie ustawień fabrycznych usuwa wszystkie dane z telefonu. Po tym zabiegu telefon będzie się zachowywał jak podczas pierwszego uruchomienia. Zerknij również do tego wątku.

Superuser II
Superuser II

@AdamCh tylko te zapisane w pamięci telefonu. Karta pamięci nie jest czyszczona, dane w chmurach również.

Apprentice

Warto przechodzić na Android Pie?

Autorzy z największą liczbą like