Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

First Poster

Wyświetlacz w trybie adaptacyjnym

Superuser I
Superuser I

@EmilErykA czy przywracałeś telefon do ustawień fabrycznych po aktualizacji ? Warto, to zrobić po tak dużej aktualizacji.

To zjawisko występuje na każdej aplikacji ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Cały czas. Nawet gdy mam ekran główny uruchomiony. 

Voyager

Czyżby kanał Łuckowskiego? Ten facet od premiery ma problem z ekranem i zwala na wszystko dookoła. Tłumacząc jak używa telefonu z ekranem OLED udowodnił, że ta technologia nie jest dla niego. Nie warto się tym przejmować. Z reguły wyłącza się adaptacyjną jasność. Ja mam ustawioną jasność ekranu na około 30% i wszystko widzę w każdych warunkach.

Superuser I
Superuser I

@patryk_t7, jak rozumiem adaptacyjna jasność jest po to żeby wyświetlacz w zależności od światła zewnętrzego mógł dostosować się do użytkownika. Ustawianie na sztywno jasności nie zawsze może dać satysfakcjonujące rezultaty. Od zawsze mam włączoną automatyczną jasność i nie mam żadnych problemów z wyświetlaczem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Wszystko rozumiem, natomiast manualne ustawienie jasności ekranu nie jest dla mnie problemem i nieco pozytywnie wpływa na oszczędzanie energii. 

Superuser I
Superuser I

@patryk_t7, rozumiem. Na szczęście każdy może sam zdecydować jakie ustawienia będą dla niego najbardziej optymalne 

First Poster

Nie znam tego kanału. Po prostu zauważyłem że po aktualizacji mam mleczny odcień ekranu. Po prostu szukam rozwiązania problemu. 

Superuser I
Superuser I

@EmilEryk, czy próbowałeś przywracać ustawienia fabryczne zgodnie ze wskazówką przekazaną przez @kamil40013? Jeżeli nie to spróbuj. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ wraz z kopią mogą zostać przywrócone błędy. Daj znać czy to pomogło.

Apprentice

U mnie zupełnie przestał działać SMart Lock w oparciu o lokalizację. Mam nadzieję że coś z tym zrobią bo pełny reset telefonu na razie nie wchodzi w grę :/

Autorzy z największą liczbą like