Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

First Poster

Wyświetlacz w trybie adaptacyjnym

Big Cheese

@EmilErykA czy przywracałeś telefon do ustawień fabrycznych po aktualizacji ? Warto, to zrobić po tak dużej aktualizacji.

To zjawisko występuje na każdej aplikacji ?

First Poster

Cały czas. Nawet gdy mam ekran główny uruchomiony. 

Pathfinder

Czyżby kanał Łuckowskiego? Ten facet od premiery ma problem z ekranem i zwala na wszystko dookoła. Tłumacząc jak używa telefonu z ekranem OLED udowodnił, że ta technologia nie jest dla niego. Nie warto się tym przejmować. Z reguły wyłącza się adaptacyjną jasność. Ja mam ustawioną jasność ekranu na około 30% i wszystko widzę w każdych warunkach.

Superuser I
Superuser I

@patryk_t7, jak rozumiem adaptacyjna jasność jest po to żeby wyświetlacz w zależności od światła zewnętrzego mógł dostosować się do użytkownika. Ustawianie na sztywno jasności nie zawsze może dać satysfakcjonujące rezultaty. Od zawsze mam włączoną automatyczną jasność i nie mam żadnych problemów z wyświetlaczem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Pathfinder

Wszystko rozumiem, natomiast manualne ustawienie jasności ekranu nie jest dla mnie problemem i nieco pozytywnie wpływa na oszczędzanie energii. 

Superuser I
Superuser I

@patryk_t7, rozumiem. Na szczęście każdy może sam zdecydować jakie ustawienia będą dla niego najbardziej optymalne 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Nie znam tego kanału. Po prostu zauważyłem że po aktualizacji mam mleczny odcień ekranu. Po prostu szukam rozwiązania problemu. 

Superuser I
Superuser I

@EmilEryk, czy próbowałeś przywracać ustawienia fabryczne zgodnie ze wskazówką przekazaną przez @kamil40013? Jeżeli nie to spróbuj. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ wraz z kopią mogą zostać przywrócone błędy. Daj znać czy to pomogło.

Apprentice

U mnie zupełnie przestał działać SMart Lock w oparciu o lokalizację. Mam nadzieję że coś z tym zrobią bo pełny reset telefonu na razie nie wchodzi w grę :/

Autorzy z największą liczbą like