Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

New Member

Witam wszystkich

Założyłem temat żeby zapytać czy aktulizacja do najnowszego androida rzekomo powoduje wypalanie ekranów? podobno dochodzą problemy z auto jasnością, która jest podbijana zbyt mocno. Takie informacje można uzyskac ogladając filmy jednego z uzytkowników S9+ na youtube, kóremu wypalił się ekran tuż po aktulaizacji do Pie'a.

Co o tym sądzicie ?

93 ODPOW. 93
Superuser II
Superuser II

Bajka 😉😀 Jestem na Pie od pierwszej niemieckiej wersji testowej i takich cudów nie doświadcząm. Były problemy z autojasnością ale zostały naprawione.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@danielo94, na ten moment ewentualne wypalenia są widoczne tylko w jednej aplikacji pobranej ze sklepu przy specyficznie ustawionej jasności ekranu. W codziennym użytkowaniu w ogóle tego nie widać. Na ten moment nie ma powodów do paniki. Trzeba poczekać na więcej opinii, ale moim zdaniem problem został wyolbrzymiony.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Wifi calling w sieci nju  - nie działa

Volte - sieć nju - nie działa

Bluetooth nie łączy się za każdym razem z radiem samochodu 

Soft to xeo wersja oficjalna Screenshot_20190104-051306_Software update.jpg

Superuser II
Superuser II

@Maniakgsm spróbuj wykonać factory reset, bo z tego co pamiętam to wszystko zostalo poprawione i działalo już na becie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Po factory resecie nadal nie działa 

Wifi calling w sieci nju  - nie działa

Volte - sieć nju - nie działa

Superuser II
Superuser II

@Maniakgsm skontaktuj się z operatorem, na Orange śmiga, więc w nju też nie powinno być problemów.

Superuser I
Superuser I

@Maniakgsm, czy po resetowaniu przywracałeś kopię zapasową? Przywracanie kopii nie jest zalecane ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli skorzystałeś z kopii to wykonaj ponownie reset, ale tym razem nie przywracaj kopii.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Mam w moim Galaxy  s9 plus wyraźnie przeswietlony ekran. Stał się jasno mleczny i uległy zmianie odcienie kolorów. Aktualizacji dokonalem 19 stycznia. W sieci telia norge. 

Big Cheese
"Ustawienia --> Wyświetlacz --> Tryb ekranu"

Jaką opcję masz tam zaznaczoną ?
Autorzy z największą liczbą like