Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

First Poster

bardzo dziękuję!

First Poster

chyba jednak nie znalazłam opisu dotyczącego np blurowania czesci zdjęcia....

Superuser I
Superuser I

@szczyptachili  napisał(a):

chyba jednak nie znalazłam opisu dotyczącego np blurowania czesci zdjęcia....

Niestety tej funkcji nie ma w Android Pie. Musisz skorzystać z zewnętrznego edytora zdjęć w tym celu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@szczyptachili, w związku z brakiem funkcji zamazywania w systemowym edytorze polecam bezpłatną aplikację Adobe Photoshop Express.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

:(

beznadziejna zmiana

Highlighted
Apprentice

Ale te ekrany sie naprawdę  wypalaja??

Superuser I
Superuser I

@Ta_usmiechnieta  napisał(a):

Ale te ekrany sie naprawdę  wypalaja??

Temat wypalania ekranów był już poruszyany w tym wątku:

https://eu.community.samsung.com/t5/Dyskusje-og%C3%B3lne/Androidy-i-wypalanie/m-p/927503#M1723

Observer

witam a ja mam pytanko nie moge znalesc "Ekran Always On Display może być widoczny zawsze "mi sie wygasza i musze go przywolywac dodknieciem palca szukałem w ustaweniach ale nie moge znalesc,ktoś cos?

Superuser I
Superuser I

@Tical, Ustawienia --> Ekran blokady --> Always On Display --> Tryb wyświetlacza --> Zaznaczasz "Zawsze wyświetlaj" lub ustawiasz sobie harmonogram pokazywania AoD.

1.jpg

Observer
thx,nie wiedziałem że można na dól zeskrolować):
podr
Autorzy z największą liczbą like