Wsparcie

Open search

Android 9 aktualizacja - brak podpisów ikon aplikacji na ekranie startowym

ROZWIĄZANE
Apprentice

Po aktualizacji s9 plus w dolnym rzędzie na ekranie startowym nie mam napisu pod ikonami z nazwą ikony.Obojętnie jakie ikony przeniose na dolny rząd to podpis pod ikonami znika.czy ktos pomoze co to moze byc?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Max1002 witam

Zapraszam do tematu: 

Łap ciacho! Oficjalne rozpoczęcie beta testów Android Pie dla Galaxy S9 i S9+  - tam zapewne znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, tam też możesz zadawać kolejne, nie musisz zakładać nowych wątków, gdy odpowiednie już istnieją. 

pozdrawiam

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@Max1002 witam

Zapraszam do tematu: 

Łap ciacho! Oficjalne rozpoczęcie beta testów Android Pie dla Galaxy S9 i S9+  - tam zapewne znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, tam też możesz zadawać kolejne, nie musisz zakładać nowych wątków, gdy odpowiednie już istnieją. 

pozdrawiam

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice

Nie robie beta testow.Mam juz android 9 pie stabilna wersja wczoraj juz mialem do pobrania.

Superuser I
Superuser I

@Max1002, w wątku, który przywołał @Szewcu72, rozmawiamy nie tylko o testowej wersji, ale również o stabilnej 

Apprentice

Mam ten sam problem, lecz nie miałem jeszcze aktualizacji do 9.0Screenshot_20190713-032546_Samsung Experience Home.jpg

Highlighted
Hotshot

Cześć @adiiik3,

Autor tego wątku opisuje zachowanie inne, niż te, z którym spotkałeś się w Twoim telefonie.

Android 9.0 charakteryzuje się brakiem podpisów pod ikonami na najniższym pasku ekranu startowego. W Twoim przypadku, przy Android 8.0 brakuje nazw aplikacji, jednak przy ikonach umieszczonych na wysokości drugiej linii od dołu. Dyskutowaliśmy o tym w tym wątku: Klik! Operator Plus udostępnił już aktualizację do Android 9.0 dla większości telefonów, sprawdź swój model tutaj: Klik!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED