Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

Apprentice

Tak jdu zpet na A8... tech problemu je moc, nespolehlive v aute "blbne BT", problemy u Garmin fenix 5x "neukazuje kdo vola", nefunknich par programu, co pouzivam v praci na kamery "nejspis problem, ze nejsou pripraveny, na A9". Jinak nove UI pekny, celkove mi to pripada sviznejsi, ale mam radsi odladeny SW, bez nejakych problemu.

Apprentice

Tak ty jména volajícího u Fenix 5 mne taky štvou. S bluetooth v autě problém nemám, naopak se mi zdá kvalita lepší  než na A8. Jinak všechno šlape relativně dobře. I přes problém s Fenix 5, zůstávám a doufám, že bude nějaká aktualizace aplikace, nebo se upraví nějaká práva v A9.

Apprentice

Já v autě problém nemám, BT drží spojení.

Observer

Ahoj, nejde stáhnout Beta 2+ - ZRKN pro Galaxy S9+, píše "Je nám líto, požadovaný soubor neexistuje."

Zkoušel jsem stáhnout na Meagaupload a tam zase hlásí virus.

Nemáte to někdo, můžete uploadnout jinde?

Má to jen 90MB.

Připomínám, že nefunkční je jen pro S9+ klasická S9 stáhnout jde.

Díky kluci...

Observer
Tak úspěšně vyřešeno.
Stáhnuto odsud:
https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603862738
Stáhnuto v mobilu, protože Windows hlásil chyba při stahování.
Explorer

Tak jsem také nahodil na S9 Betu a musím  říct že jsem nadšen.  Nějaké nedostatky tam jsou , ale jinak odladěnost  super,po grafické  stránce paráda.  Jinak měl jsem původně verzi S9 od TM CZ ,přehrál jsem přes Odin fw na XEZ. Po spuštění telefonu jsem měl bez sim CSC DBT, což mě vyděsilo. Nakonec jsem přes SD kartu natáhl všechny updaty a vložil sim a CSC se změnilo na XEZ . Takže spokojenost,funguje VoLTE i VoWIFI , takže pohoda. 

Apprentice

Pro s9+ je beta 4 - https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/how-to/galaxy-s9-s9-one-ui-android-pie-beta-t3867446

PS:nevim, nemam, nezkousel jsem...jen informuji.

Apprentice

Mám a funguje OK, zas odstraněné další drobné chybičky

Apprentice

Pokud nekdo na dalsich betach, rozjedete zobrazovani jmena volajiciho na Garmin fenix, dejte prosim vedet :-)

Observer

Ahoj. Prosím pomůžete mi? Mám Galaxy s9+,BRJ6 verzi. Chci ten android 9,ale nevím jaký beta soubor stáhnout. Beta 1,2 nebo 3? Moc děkuji za rady. Nevyznám se v tom teď. Ještě jednou děkuji