Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

First Poster

dekuji za napady a pomoc, nakonec pomohla jina karta a nejspis hlavne proto ze to byla mensi kapacita. Puvodni karta pomoci ktere jsem udelal aktualizaci na beta1 byla 64GB a formatovana na exFAT. I telefon ji formatoval na exFAT. S Win10 nelze pomoci vestaveneho spravce disku formatovat 64GB na jiny format nez exFAT nebo NTFS. Kdych pouzil prikazovy radek asi bych tam FAT32 dostal ale nenapadlo me ze bude tim.

Pak jsem vzal 32GB naformatoval  jsem ji opet v PC na exFAT a opet problem, tak jsem kartu zformatoval v telefonu a hele ona byla FAT32, nahral jsem update file a jupiii. Takze uz jsem na BETA2+ a jeste jednou diky.

Apprentice

jj taky jsem prvnibetu dělal s 256GB a s tou už to pak nešlo. Našel jsem starou kartu 2GB a úplně v pohodě.

First Poster

Zdravím, trochu s tím teď bojuji. Jaký je postup? Musím prvně spustit BETU 2 a pak až BETU 2+? Soubor BETA 2+ má po stažení pouze asi 90MB...

First Poster

90MB pro beta2+ je v pořádku beta 2 ma tuším cca 770MB.  Ja sel radeji cestou beta 1, beta 2 a beta 2+. Pokud zkusíš rovnou beta2 asi ti to napíše že je to pouze na aktualizaci z beta1

First Poster

Uživatel

@Olafs  napsal:

90MB pro beta2+ je v pořádku beta 2 ma tuším cca 770MB.  Ja sel radeji cestou beta 1, beta 2 a beta 2+. Pokud zkusíš rovnou beta2 asi ti to napíše že je to pouze na aktualizaci z beta1

Já už mám BETU 1 dlouho, teď mi to ale nějak nejde na BETU 2... stejný problém, jak už byl popisovaný dříve ve vláknu.

Explorer

Jsou to stažené OTA takže pokud chceš betu začínáš od 1, 2, 2+ nelze instalovat hned beta2

First Poster

Díky všem za pomoc, už to frčí... :-) našel jsem ještě jednu kartu, která šla naformátovat v PC na FAT32 a pak už to vše fungovalo dle návodu!

First Poster

Mě na tu S9 nejde nahodit, pořád mi to píše to samé, factory reset, různé karty, formát na fat32... Prostě nic nezabírá. Hold si počkám až přijde ofiko ostrá verze😐

Explorer

Updaty jsou pouze na S9+. Někdo jsem vložil pouze první OTA z BRJ6 na ZRKA pro klasickou variantu. 

First Poster

Podařilo se Vám někomu zprovoznit Google Pay a Android Auto? 

Autoři s nejvíce přijatými like