Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

First Poster
Sry, jsem si nevšiml :-) četl jsem jen nove příspěvky... a ma to smysl přehrávat, zdá se, že vše funguje?
Explorer

Smysl to má. Jak jsem psal výše. 

Apprentice

Urcite updatuj, opravuje to nektere veci i napr prodlevu, kdyz ti nekdo vola.

First Poster

Tak se mi podarilo nahrat prvni update_G965F_BRJ6_to_ZRKA.zip a telefon jede, co mi ale nejde je rucne stejnym zpusobem instalovat dalsi tedy update_ZRKA_to_ZRKL.zip jako aktualizaci na beta2 a update.zip na beta2+. Vyberu update from SD card a napise mi can't mount SD card. Pritom je to ta stejna karta pres kterou jsem udelal update na Betu1 a pro jistotu jsem ji v A9 jeste jednou zformatoval.

Explorer

zkus kartu zformátovat v PC a nahraj tam pouze ZRKL

First Poster

diky za napad, bohuzel porad stejne

pise to

E:failed to mout /sdcard: Invalid argument

kdyz startuje recovery mode tak na chvili problikne to modre pozadi kde byva ikona androida a je videt ze je tam nejakej vykricnik na zlutem pozadi

Explorer

vykřičník skočí (to nevadí). zkus ještě jinou kartu a nebo udělej Factory reset bez SIM a karty. Pak bez spuštění najet do recovery pouze s vloženou pamětovkou bez SIM. 

First Poster
pohledam jinou pametovku, factory reset jsem udelal, sim zatim v telefonu nebyla je to novej kousek
Apprentice

Mel jsem podobny problém. Původní Betu jsem nahrál tak, že jsem soubor zip nahrál na kartu v telefonu normálně ke všem souborům a fungovalo to. Update už tak nešel a psalo mi to stejnou hlášku. Našel jsem starou kartu, zformatoval v PC, nahrál na ni update a bez problémů našlo a vše proběhlo jak má. 

Apprentice

Měl jsem podobny problém. Původní betu jsem nahrál tak, že jsem soubor zip nahrál na kartu v telefonu normálně ke všem souborům a fungovalo to. Update už tak nešel a psalo mi to stejnou hlášku. Našel jsem starou kartu, zformatoval v PC, nahrál na ni update a bez problémů našlo a vše proběhlo jak má. 

Autoři s nejvíce přijatými like