Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

Observer

Jen doplnění. Mám android 8, takže mám stáhnout beta 4, nebo z xda postupně za sebou všechny update? Děkuji

Apprentice

Postupně jednotlivé části.

First Poster

Zdravim, nevie niekto hodit nemecky FW na ulozto, alebo hellshare? Zo sammobile mi to stale po hodine sekne. Mam S9 od TM, a nemozem nahodit rovno beta A9.

Dakujem

Apprentice

Měl jsem také TM. Stáhni si CZ XEZ FW. DBT nemusíš. Ono je to  stejně vše  nějak  v jednom multi CSC  ,DBT i naše XEZ. Vytáhni sim a udělej factory reset,nahraj přes Odin FW XEZ , nelekni se po nahrání XEZ bez simky bude CSC DBT . Potom postupně nahraj aktualizace přes SD kartu 1-5. Pak jsem udělal factory reset a vložil simku. Po vložení sim se změní CSC na XEZ a funguje VoLTE i Wifi volání se simkou TM.

Jinak tady je i poslední aktualizace .

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9/how-to/s9-s9-pie-alpha-beta-sm-g960f-sm-g965f-t3867627

First Poster

Dakujem za odpoved, ale ja nedokazem stiahnut ten zakladny FW, ci uz DBT alebo XEZ. Stale mi to po hodinke zrusi a nestiahnem to. Preto prosim niekoho, kto to uz stiahol, tak ci to vie uploadnut na ulozto alebo hellshare, lebo tam mam  este kredit.

Dakujem

Apprentice

Zkusím ti nahrát ten XEZ na Uložto . Mám upload jen 5 Mbit tak to tu budeš mít ještě dnes večer, nebo až zítra dopoledne. Aktuálně mám 30%, takže do 1,5 hodiny to bude hotovo. 

Apprentice

Tak tady to je - link.

First Poster

Dakujem za rychlu reakciu, velka pomoc. Mozem ist konecne na to.

First Poster

Ahoj, tak jsem nahodil posledni betu co je na xda developers. Jinak pro ostatni, staci jit postupne od prvni bety a normalne nahazovat z karty, zadny format karty ani vyndavani sim jsem nedelal. Po nainstalovani vsech rom jsem udelal factory reset a pak nahral zalohu. Nic se neseka, vse se tvari ze funguje Jen mam dotaz o oznamenim - nevim jestli je to vada nebo nova f-ce. 

1. Za boha nejsem schopen telefon donutit blikat na okraji pri sms ci viber, whatsapp oznamenich. Nekdo podobny problem?

2. Kdyz prijde zprava tak se telefon jen rozsviti a neudela talove to oznameni co se zobrazilo.na.vrchu.

3. Na zamknute plose vidim pouze ikonky oznameni - bez nahledu.

Ma.nekdo podobne problemy??

First Poster

Ano ja mam problem.... nainstaluji beta 1... pak musim vlozit mensi kartu  ale presto nelze naistalovat beta 2... nejaky error...  (G955F duos)

Autoři s nejvíce přijatými like