Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

Explorer

Tak se mi podařilo nainstalovat Beta A9 Pie do svojí S9+ aniž bych byl součástí Beta programu nebo změnil CSC či rootnul tel.

Odkazy pro vytažený OTA update - musí se nahrát na verzi BRJ6

OTA update pro Galaxy S9

Beta 1 - ZRKA

Beta 2 - ZRKL

Beta 2+ - ZRKN

Beta 3 - ZRL5

OTA update pro Galaxy S9+

Beta1 - ZRKA

Beta 2 - ZRKL

Beta 2+ - ZRKN

Beta 3 - ZRL5

Postup poměrně jednoduchý:

1. Na Sammobile stáhněte poslední FW pro Německo (DBT)

ZDE  - není podstatné

2. Vyjměte SIM a vložte do telefonu pouze prázdnou SD kartu s nahraným update_xx.zip

3. Uveťe tel. do recovery modu (vol up+bixby+power)

4. Proveďtě update z SD karty

5. Čekejte než proběhne veškeré nahrávání

6. Telefon se restartuje a hotovo.

PS: je dobré použít kartu s menší kapacitou a formátovat na FAT32 v počítači. 

Screenshot_20181119-190059_Settings.jpg

144 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 144
First Poster

To je super, az na to, ze to co si prave poposal je ve sve poctate rootnuti telefonu

Explorer
Na to si přišel jak ? 😀 Nahrání oficiální ROM není nic čím by jsi něco porušil nebo tím ovlivnil root. Ruční nahrání OTA aktualizace taky ne. Knox mám stále 0x000 a verze zůstala XEZ. Takže nechápu tvůj zavádějící komentář 😉
Apprentice

Ahojki, nemáš náhodou tu německou ROM staženou. Ze sammobile se mi vždy ukončí po chvilce stahování.

First Poster
Stáhl jsem pouze .zip soubor a nahral a funhuje tez.. Ale jak z5 odinstalovat bez pomoci Odinu?
Explorer
Jedině Odin, nevidím v tom špatný důvod pokud se chceš vrátit. Nicméně mě UI vyhovuje tak, že se nehodlám vracet na staré Experience.
First Poster

Zdravím, díky za odkazy a návod. Protože se mi nepovedlo stáhnout německou ROM, zkusil jsem bez Factory resetu nahodit jen update.zip a funguje to.

First Poster

Muzes se podivat, jestli uz ma fotak doplnene funkce, jako byly do S8, 360 a dual foceni. Dekuji

Explorer

Nemá. 

First Poster

Takze nejelepsi je uvazovat o downgrade na S8, protoze co bylo dobre, tak to vzali a udelali drazsi s9.