Podpora

Open search

Android 9 Pie Beta pro Galaxy S9 a S9+

Explorer

nevidím jediné opodstatněné využití u 360 a dual foceni

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Já jsem třeba občas používal dual nahrávání (přední a zadní kamerou současně) a docela mi tato funkce na S9 také chybí.

First Poster

Když udělám upgrade na A9 Beta přijde mi pak aktualizace na ofiko verzi nebo budu muset dát downgrade? 

Apprentice

Stavajici Bety budes muset instalovat rucne, pokud nejake vyjdou, ale ofiko verze normalne prijde. 

Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
First Poster

Uživatel

@Colomboa007  napsal:

Zdravím, díky za odkazy a návod. Protože se mi nepovedlo stáhnout německou ROM, zkusil jsem bez Factory resetu nahodit jen update.zip a funguje to.

Můžeš hodit postup jak se ti to povedlo? Nechci něco zkazit, budu to dělat poprvé. Děkuji.

Apprentice

na pametovou kartu dej ten update.zip "tak jak je, nic nerozbaluj", ja ho radsi prejmenoval. Radsi jsem to updatoval, bez SIM, jak zde bylo receno, zda je to nutne neresim Vypni tel a vlez do recovery..... bixby+vol Up+power - jak se objevi samsung... pust power, bixby a up drz stale, v recovery vyber update z SD karty, pak jen cekej. To byl muj postup, nikomu ho nevnucuju. Ja uz jsem zpet na A8, nefungovali mi nektere moje starsi appky a na garminech, se mi nepodarilo rozchodit 100% funkcnost. Na A8, jsem musel komplet smazat tel, jinak jsem se dostaval do bootloopu. Zpet jsem sel, pres Odina, knox neporusen.

First Poster

Ano, jak to popisuje kolega. Prostě jen nakopírovat update.zip na čistou SD kartu do rootu, vypnout telefon, trojhmatem se dostat do Revovery, spustit update.zip, restartujte se samo a jede to.

Dnes jsem zkoušel připojit svou S9+ k redukci na HDMI a spadla mi brada. Telefon mi nabídl mód Dex a je funkční bez Dex Station či Dex Padu. Jediná věc, kterou jsem nezprovoznil je přenést zvuk z telefonu do TV. Přitom by to mělo jet, je to HDMI, ale aspoň jede Dolby Atmos a žádný problém s tím nemám. Zkoušel někdo ten Dex mód?

EDIT: Teď čtu, že jsem objevil Ameriku. . Už jsem o tom četl dřív, že se to chystá, ale v první betě jsem to nečekal.

Apprentice

Ahojki, mám taky Garmin, konkrétně Fenix 5, a fubguje vše kromě jediného, nezobrezuje jmenj volajícího při příchozím hovoru. Při SMS, WhatsApp a podobně jméno ukazuje. Tak nevin jestli je třeba ještě někde potvrdit nějaké oprávnění.

Explorer

Jj dex funguje jako na Note 9.  Druhá beta je očekávaná v horizontu několika dní. 

PS: zvuk mi šel z telefonu i s dex station 

First Poster

Tak se update nezdařil, nevíte někdo proč?

IMG_20181128_185055.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like