Wsparcie

Open search

Aktualizacje softu - FW - modeli S9 i S9+

Superuser II
Superuser II

To stare aktualizacje, wydane jakiś czas temu, zawierają tylko wrześniowe poprawki bezpieczeństwa. Nie są to te o których napisałem - U2BRJ3. Zarówno tę dla S8 i S9 mam już od kilku tygodni. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Tak powinny wyglądać informacje o oprogramowaniu w Waszych dziewiątkach po aktualizacji do wersji U2BRJ3, o której napisałem kilka postów wcześniej.                                                                                                                                                                                          SM-G965F_G965FXXU2BRJ3.png

Mam nadzieję, że za kilka godzin lub dni aktualizacja trafi również na wasze telefony. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Gdyby ktoś nie mógł się doczekać na październikowe poprawki dla modelu S9+ to służę pomocą i najnowszą wersją softu.

Pełne info dla chętnych, na privie. 

Jestem również w trakcie przygotowywania paczki dla S9.

Navigator

Poproszę o najnowszy Soft s9+. A pytanie żadnych przecieków na androida9 na exynos nie ma nadal? Dla Samsunga s9+?

Superuser II
Superuser II

Niestety na Exynosa nic na chwilę obecną jeszcze nie ma.

Navigator

Gdyby cis się pojawiło. Jeśli chodzi o android Pie na s9+. Bardzo proszę podesłać. Z góry dziękuję 

Superuser II
Superuser II

Gdy tylko się pojawi, napiszę tu o tym. Ale o podsyłaniu to już sami musicie pamiętać. Za dużo pw dostaję, aby wszystkich spamiętać.

Superuser II
Superuser II
Dysponuję już wersją U2BRJ3 dla S9, uwzględniającą październikowe poprawki.
Wszystkich chętnych posiadaczy S9 i S9+ zapraszam na priva.

Explorer

Cześć,

Od czego zależy kiedy wejdzie dana aktualizacja (chodzi mi o s9, telefon nie brandowany z polskiej dystrybucji)?

Chodzi mi o tą paczkę z "1 października".

Navigator

Paczka zawierająca październikowe poprawki nie jest jeszcze w oficjalnej dystrybucji, więc nie przejmuj się, że jeszcze nie miałeś aktualizacji drogą OTA.

Droga takiej aktualizacji wygląda mniej więcej tak:

Google wydaje zapezpieczenia październikowe > Samsung przygotowuje paczkę (wersja niebrandowana) > Ta pewnie trafia do wewnętrznych testerów, po czym jest dawane jej "zielone światło > Mija chwila zanim trafi do oficjalnej dystrybucji (Tutaj pewnie dostał ją Szewcu) > Paczka trafia do oficjalnej dystrybucji (czasami pełny ROM jest dostępny szybciej niż OTA).

OTA = over the air, czyli paczka którą pobiera telefon w celu aktualizacji (np. 200 mb zamiast pełnego ROMu o rozmiarze 3,5 GB). 

W przypadku wersji brandowanej to operator odpowiada za przygotowanie paczki, stąd zazwyczaj trwa to dłużej.

Autorzy z największą liczbą like