Wsparcie

Open search

Aktualizacje softu - FW - modeli S9 i S9+

Superuser II
Superuser II

W dniu dzisiejszym wydana została aktualizacja dla modeleu S9+, w wersji Open - XEO, oznaczona numerem 1BRF3. Aktualizacja zawiera poprawki bezpieczeństwa na dzień 1 czerwca 2017 roku. Dajcie znać gdy pojawi się na S9.                              Screenshot_20180621-150551_Software update.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Dzięki, już aktualizuję!

Superuser II
Superuser II

Ważna informacja dla posiadaczy modeli S9 i S9+. Dostępna jest nowa aktualizacja oznaczona numerami: G960FXXU1BRF8 i G965FXXU1BRF8. Jest to oczywiście system w wersji open, czyli XEO. Co do wersji operatorskich, trzeba będzie zapewne chwilę poczekać.                                                                                                                                                                                                                

S9.jpg

S9+.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator
Widzę Hej Google, ale jakoś nie ma tego w użytku.
Superuser II
Superuser II

Sprawdźcie, czy wasze dziewiątki już to widzą?Screenshot_20180810-070407_Software update.jpg

Superuser II
Superuser II

Pragnę poinformować wszystkich posiadaczy, że w dniu wczorajszym dla wersji S9 a w dniu dzisiejszym dla S9+ pojawiła się aktualizacja softu z łatkami bezpieczeństwa na dzień 1 wrzesnia. Aktualna wersja oznaczona jest jako 2BRI1.                                          update.jpg

Uprzedzam pytania, jest to soft XEO (Open Poland, MultiCSC), czyli niebrandowany.

Superuser II
Superuser II

Pragnę Was poinformować, że wielkimi krokami zbliża się aktualizacja dla modeli S9 i S9+ oznaczona zgodnie z modelami jako: G960FXXU2BRJ3 i G965FXXU2BRJ3,

Weług informacji aktualizacja zawiera poprawki zabezpieczeń z 1 października oraz aktualizacje dla przedniego aparatu.

Ma być to łatka poprawiająca wygląd fotografowanej twarzy osoby podświetlonej od tyłu/żródło światła jest za osobą. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?

Na chwilę obecną aktualizacja dostępna jest w lokalizacji DBT. Dajcie znać, gdy pojawi się na Waszych dziewiątkach.

Waga aktualizacji to ok 244 MB.

Navigator

@Szewcu72, wczoraj na s9 i S8 z brandu Orange wpadły aktualizacje.

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
Superuser II
Superuser II

@bpietras92 A możesz pokazać info o aktualizacjach, jakie poprawki zawierają?

Navigator
W sumie to niewiele tam jest.
Numer kompilacji : G960FXXS2BRI1
Wersja systemu Android : Oreo(Android 8.0.0)
Data wydania : 2018-10-11
Poziom poprawki zabezpieczeń : 2018-09-01
· Poprawiono stopień zabezpieczenia urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
Autorzy z największą liczbą like