Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania/ Powiadomienia

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam po aktualizacji do wersji beta One Ui na moim telefonie przestały wyświetlać sie powiadomienia z gier/aplikacji itd.

Sprawdzalem ustawienia tysiąc razy i wszystkie mozliwe powiadomienia sa włączone. Powiadomienia przychodzą w masowej ilości dopiero gdy klikne ikonę danej aplikacji i zacznie sie ona odpalac. 

Proszę o w miarę szybką pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Heft, w trakcie wybierania każdego trybu oszczędzania masz dodatkowe opcje. Spróbuj wyłączyć opcję Ograniczaj dane w tle pamiętając, że zmiana poszczególnych opcji może skracać czas pracy baterii. Jeżeli to nie pomoże to niestety nie mam innych pomysłów poza włączeniem trybu Optymalizacja.

Ograniczanie-danych.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

Witaj @Heft. Jesteś pewny, że wgrałeś wersję beta? Od pewnego czasu jest już dostępna oficjalna wersja Android Pie z One UI. Napisz jaką posiadasz wersję oprogramowania. Spróbuj również wyłączyć i włączyć ponownie telefon. Upewnij się także, że nie masz włączonego oszczędzania baterii, które może mieć wpływ na wyświetlanie powiadomień.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Może źle napisałem że to wersja beta posiadam wersję która system udostępnił do aktualizacji. Próbowałem resetowac telefon nic to nie pomogło, owszem mam włączone oszczędzanie energii na opcje średnie. Czy to naprawdę może mieć wplyw na powiadomien? Wersja 1.0 Android 9.0

First Poster

@nismo  napisał(a):

Witaj @Heft. Jesteś pewny, że wgrałeś wersję beta? Od pewnego czasu jest już dostępna oficjalna wersja Android Pie z One UI. Napisz jaką posiadasz wersję oprogramowania. Spróbuj również wyłączyć i włączyć ponownie telefon. Upewnij się także, że nie masz włączonego oszczędzania baterii, które może mieć wpływ na wyświetlanie powiadomień.

Może źle napisałem że to wersja beta posiadam wersję która system udostępnił do aktualizacji. Próbowałem resetowac telefon nic to nie pomogło, owszem mam włączone oszczędzanie energii na opcje średnie. Czy to naprawdę może mieć wplyw na powiadomien? Wersja 1.0 Android 9.0

Superuser I
Superuser I

@Heft, rozumiem. Oszczędzanie baterii może mieć wpływ na powiadomienia. Spróbuj ustawić Tryb zasilania na opcję Optymalizacja i sprawdź w jaki sposób będą pojawiać się powiadomienia.

Tryb-zasilania-Optymalizacja.jpg

First Poster

Ustawilem opcje która podałeś i powiadomienia wyskakują normalnie. Da się ustawić opcję oszczędzania baterii tak żeby powiadomienia jednak się pojawiały?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Heft, w trakcie wybierania każdego trybu oszczędzania masz dodatkowe opcje. Spróbuj wyłączyć opcję Ograniczaj dane w tle pamiętając, że zmiana poszczególnych opcji może skracać czas pracy baterii. Jeżeli to nie pomoże to niestety nie mam innych pomysłów poza włączeniem trybu Optymalizacja.

Ograniczanie-danych.jpg

Autorzy z największą liczbą like