Wsparcie

Open search

Łap ciacho! Oficjalne rozpoczęcie beta testów Android Pie dla Galaxy S9 i S9+

Superuser II
Superuser II

@Arcziii co to za podarowywanie portretów, bo nie bardzo rozumiem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Wkradła się mała literowka. Chodziło o słowo "podrasować". Teraz jak edytuję to pomimo, że mam wyraźne zdjęcie i centralnie widoczne twarze to nie pojawia się opcja dzięki której można było wygładzić cere, zmienić leko kształt odcień koloru itp. Full wipe robione. Syfu nie instalowałem wszystko fabryczne
Superuser II
Superuser II

Teraz jest kilka filtrów dodanyćh już do edycji zdjęcia jeszcze przed jego wykonaniem, w zakładce uŕoda. Sprawdź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Big Cheese

@nismo  napisał(a):

@kamil40013, obejrzałem film i ewidentnie widać pozostałości po nawigacji i po klawiaturze ekranowej (zdjęcie znajduje się w komentarzach pod filmem). Obserwuj swój wyświetlacz skoro podejrzewasz ten sam problem. Być może jest to wyłącznie jakaś poświata, która zniknie po kilkukrotnej zmianie wyświetlanego obrazu. Napisz ponownie za jakiś czas czy problem nasila się w Twoim telefonie.

Udało mi się uchwycić, to wypalenie na zdjęciu:

CIMG0207.JPGCIMG0208.JPGCIMG0211.JPG

Widać odbity Home button na dole ekranu. Wygląda, to na wypalenie z AoD, ponieważ nie widać innych przycisków. Jak zresztą widać jest, to Home button z Androida Pie. Na Oreo też miałem AoD, ale przed aktualizacją nie sprawdzałem wyświetlacza, więc nie wiem czy na Oreo też było wypalenie. Możliwe jest też, że przycisk z Oreo też był odbity, tylko ten z Pie go zastąpił.

Będe obserwować, czy, to zjawisko będzie się pogarszać, czy nie. Póki co się tym nie przejmuje bo widać, to tylko w specyficznych warunkach (szare tło i niska jasność).

Explorer

@kamil40013 Ja na swoim Note 9 którego mam od przedsprzedaży mam lekko wypalony Home którego widać najbardziej bo AOD i przyciski są włączone ale jest też lekko widoczna strzałka i przycisk ostatnich aplikacji tylko to już trzeba naprawdę mocno się wpatrywać. Czekam na 9.0 i będę obserwował czy się pogarsza chyba że do czasu wydania to poprawią.

Superuser II
Superuser II

Zastanawiam się, jak Wam się to udaje. Tymbardziej z przyciskiem z 9.0. 

Telefon S9+ użykowany od kiedy tylko pojawił się na rynku i nic.

Zainstalowałem apkę podsuniętą przez @kamil40013, pośiwciłem sobie w oczy, popatrzyłem na przesuwające się paseczki i kółeczka i nic. 

Odinstalowałem.

Explorer

Żeby coś zauważyć to trzeba naprawdę chwilę w tej apce spędzić i kombinować z jasnością bo na pierwszy rzut oka nic nie widać.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013@AdrianGsH, jeżeli wypalenie widać tylko i wyłącznie w tej aplikacji i tylko przy bardzo specyficznym ustawieniu jasnośni to nie przejmowałbym się tym w ogóle, chyba że wypalenia zaczną być widoczne w codziennym użytkowaniu telefonu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@AdrianGsH  czy uważasz, że tyko włączyłem i wyłączyłem? Przeleciałem wszystkie testy, łącznie ze zmianą kolorów i jasności, w róznych warunkach oświetleniowych. I trochę chyba za długo, bo w pracy apatrzyli na mnie jak na 

Ogólnie dobrze, że zaplikacja za darmo, bo takie plansze to sam przygotowywałem, również pod tv. Nawet gdzieś tu na forum są dostępne. 

Explorer

Tak wiadomo AOD się świeci prawie większość dnia wiec można to zrozumieć a sam telefon ma już prawie 5 miesięcy ale jeżeli coś pojawia się z dnia na dzien to nie jest normalne. Sam nie mam jeszcze 9.0 więc nie oceniam ale sprawdziłem wcześniej by mieć jakiś punkt odniesienia jak było na 8.1

Autorzy z największą liczbą like