Wsparcie

Open search

Ładowanie quick charge 3.0

Apprentice

Witam. Mam pytanie czy mogę ładować baterię nie oryginalną ładowarką quick charge 3.0 ? Chodzi o prąd ładowania itp żeby nie zaszkodziło baterii ani telefonowi. Czy prędkość ładowania będzie taka sama jak przy oryginalnej ładowarce fast która była dołączona do telefonu ? Z góry dziękuję za informację. 

28 ODPOW. 28
Legend

@MŁNie używaj tego bo możesz zniszczyć telefon jak i baterie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Czyli S9 nie obsługuje żadnych standardów 1.0 2.0 3.0 quick charge ?
Legend

Masz w tym telefonie już szybkie ładowanie USB-C.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Ale to jest system usb-c FC Samsunga które z quick charge nie mają nic wspólnego ?
Legend

A ile czasu Ci się ładuje na orginalej ładowarce ? 

Apprentice
Jeszcze nie ładowałem ani razu telefonu.
Legend

Orginalna ładowarka ma Prąd wyjściowy 2000 mA i to wystarczy na szybkie ładowanie a wyżej wymieniona przez Ciebie urządzenie ma 2400mA i 3000mA nie jest to bezpieczne napiecie dla twojego telefonu i baterii 

Apprentice
No dobrze. Posiadam powerbanka z wyjściem USB typu C PD Power Delivery. Też nie mogę za pomocą tego wyjścia ładować telefonu kablem usb-c do usb-c ?
Legend

Jaki dokladny model Powerbank ?

Autorzy z największą liczbą like