Wsparcie

Open search

samsung s10 róż na wyświetlaczu

First Poster

https://youtu.be/Q8Tg5STlfMo

Witam wszystkich. Link wrzucam porównawczy samsung s10 z huawei mate 20 pro. Śmiem twierdzić że problem różowych wyświetlaczy trwa nadal....

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@sklejku, o problemie będziemy mogli rozmawiać kiedy telefon pojawi się oficjalnie na rynku. Obecnie jest on dostępny wyłącznie w niewielkich ilościach w rękach wybranych testerów i redaktorów. Warto również pamiętać, że do czasu rozpoczęcia sprzedaży Samsung może udostępnić aktualizację oprogramowania, która ulepszy wyświetlanie kolorów. Z wydaniem werdyktu wstrzymałbym się do momentu, w którym telefon będzie dostępny w sklepach i u operatorów sieci.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@sklejku śmiem twierdzić, że na podstawie nagrania wideo i możliwości odtwarzania go na różnych typach wyświetlaczy, równie dobrze można powiedzieć, że Samsung ma biały wyświetlacz a Huawei niebieski. 

Akurat do tej kwestii trzeba podejść w sposób opisany przez @nismo .

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
GrandMaster

Szkoda że @sklejku  nie porównuje tego rocznych flagowców jak Samsung S10 z Huawei P 30? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Superuser II
Superuser II

@sklejku a możesz się rozwinąć? Bo na chwilą obecną nikt nic konkretnego nie wstawił, nie pokazał tego "różu". 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like