Podpora

Open search

s10+ problem s internetom

Apprentice

ma niekto skusenost s tym ze ked odidem od wifi na ktoru som pripojeny tak sa mi automaticky nerozbehne mobilny internet, teda on "ide" ale prichadzaju mi iba textove spravy cez aplikacie ale ziadne hlasovky, fotky, videa, maily, nejde vobec yotube ziaden "internet".. rozbehne sa to az po tom ako zapnen a vypnem letovy rezim alebo restartujem telefon. dialo sa mi to na rozlicnych s10+  2ks 128gb verzia a aj teraz na poslednaje s10+ ceramic black.. simku som bol vymenit za novu v Telekome ale problem stale pretrvava. Volal som aj do samsungu a tam o zaidnom takom probleme nevedia a nevedeli mi ani poradit.. stretol sa niekto s takym niecim ? dakujem  

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Superuser II
Superuser II

Prosím tě chápu dobře, že internet teda jede, ale chodí ti jen jednoduché zprávy? Tzn. ne SMS, ale i Messenger, WhatsApp nebo co všechno, ale kdybych ti poslal fotku, tak ta ne?

Jaká ikona intenetu je vidět v tomto stavu? 2G, H, 4G?

Apprentice

Ano presne si to spravne napisal. A mam tam 4g a mozno aj lte ked pridem do centra mesta ale to som si neni 100p isty. Je to dost otravne lebo musim mysliet na to a stale zapinat a vypinat letovy rezim. Ten to vyriesi ako keby odpoji sim a znova ju "zapne". Skusal som uz vselico lebo som neni zas mantak  androide a na nic som neprisiel... 

Superuser II
Superuser II

Zkus ještě nastavit, aby telefon nepoužíval 4G. Není to řešení smaozřejmě, jen další stopa.

Nastavení -> Připojení -> Mobilní sítě -> Režim sítě

Případně ve stejném menu zkus vypnout hovory VoLTE. Prostě zkus jestli to nedělá 4G.

1554702220999.png

Hotshot

Pokud to dělá na více kusem a se stejnou simkou (operátorem), tak to vypadá spíš na problém u operátora. Mně se tohle nikdy na S10 nestalo. WiFi ručně nevypínám a po vzdálení se z jejího dosahu, vždy korektně naběhne LTE a vše funguje jak má. 

Autoři s nejvíce přijatými like