Podpora

Open search

extrémne vybíjanie batérie v noci

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím Vás, chcel by som sa opýtať či jesto nejaký program aby mi to v noci našlo v mobile čo mi žerie barerku tak extrémne , nakoľko bolo všetko v poriadku ešte pred tromi dňami.

Nabil som mobil na 100% tak okolo 21hod a do rána som mal tak cc 95%

No teraz nabijem na 100% večer a ráno mám okolo 70% a to nič na ňom samozrejme v noci nerobím.

Dával som si dve apky thor browser a pvs zombies 2 hru na skúšku samozrejme z ofiko google play, po teste som ich odinštaloval. 

Antivírus mi nič nenašiel, mám eset platený.

Proste z dňa na deň mi to začalo žrať baterku a nič som z mobilom nerobil, preto by som chcel vedieť čo to môže byť.

Továrenské nastavenie ešte nechcem dávať, zaujímala by ma príčina tohto problému.

Ak by mi tu niekto vedel pomôcť a poradiť nejakú app ktorá by dokázala v noci sledovať v mobile spotrebu energie a čo  ju papká najviac bolo by fajn, ďakujem

Prikladám screenshot z dnešného rána:

Screenshot_20190604-074811_Settings.jpg

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

vyriešené, dal som napokon továrenské nastavenia a mobil cez noc stiahne cc 5% batérie čo je super.

a esetom to neni, mám ho aj teraz v mobile, tak bohužiaľ som nezistil čo to tak žralo baterku v noci, nakoľko ten návod čo mi sem jeden posielal sa mi nepodarilo spraviť, vždy mi to hádzalo nejakú chybu aj po naištalovaní adb drivers a pod....

ďakujem za rady

11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 11
Superuser II
Superuser II

Nemůže to být právě ten antivirus?

Apprentice
ani nie, nakoľko antivirák eset mám nainštalovaný od zakúpenia zariadenia a mobil šiel v pohode a cez noc mi to ubralo baterku tak cc 5% max z kapacity, takže to tým nebude.
Skúsil som obnoviť klasicky na 29ho minulý mesiac a uvidí sa, no zaujímavé je že som nič nenastavoval ani nič nesťahoval a toto spravil mobil, samozrejme okrem tých dvoch aplikácií čo som spomínal hry pvs zombies2 a thor browser, no obe som už dal preč.
Ak ani toto nepomôže tak muzím dať továrenské nastavenie a od znova všetko nastaviť čo je dosť času.

Preto by ma zaujímalo či nejaká aplikácia nieje na to aby mi v noci meralo kompletnú spotrebu aplikácii a zistiť čo to spôsobuje že to berie z baterky toľko energie aj keď mám v móde nerušiť a celú noc nič na ňom nerobím, je to zaujímavé.
Navigator

Zdravím, doporučím noc v bezpečném režimu, tak se pozná jestli za to může nějaká appka nebo telefon v noci řádí a ztrácí energii sám od sebe

Apprentice
ďakujem, a opýtam sa ešte na jednu vec čo som spomínal , je nejaká apka čo kontroluje podrobne spotrebu energie čo si mobil berie samozrejme z prehľadom aplikácií, podrobnejšie popísané ako je to v tom screene čo som zaslal sem? ďakujem
Navigator

Já kdysi tyhle appky zkoušel na tabletu a spotřebovávají energie fakt hodně. Nějakou konkrétní bych nedoporučil, měl jsem jen pár dní a dal je pryč. Na telefonu to nevyužívám, jen tu Údržbu zařízení, nic víc. Tak třeba někdo něco ještě poradí

Superuser II
Superuser II

Můžeš zkusit postup podle tohoto mého článku: Když baterie nestačí

Apprentice
ďakujem , kuknem sa na to
Apprentice

Mě to jednou přes noc vzalo i 40% a to jsem zkoušel, jak bude baterie držet. Jinak dám na stojánek a dobíjím. U mě to dělal Norton co mám placený balík security i na PC. Odinstaloval jsem ho a rázem se baterie zlepšila i přes den a nemizela před očima. Teď jsem vcelku spokojen.

SG S10e/SG Active watch 2/Galaxy buds
Apprentice

No neviem skusim zajtra vecer dat prec eset, dnes som skusil dat obnovenie aplikacii tak uvidim v noci jak baterka bude drzat. No eset mam od zakupenia mobilu nainstalovany a problem nebol vobec, robi to par dni len. Ak nic nepomoze tak dam tovarenske nastavenia a uvidi sa ci aj potom to bude papkat tak baterku. Dakujem za info

Autoři s nejvíce přijatými like