Wsparcie

Open search

dlaczego etui do s10 samo mi sie otwiera dlaczego?

First Poster

Dlaczego erui do s10 samo mi sie otwiera?

17 ODPOW. 17
First Poster
Etui
Superuser I
Superuser I

@Joachim1907, czy mógłbyś napisać jaki dokładnie model etui posiadasz? Rozumiem, że chodzi o etui z klapką, które nie posiada żadnego dodatkowego zapięcia zabezpieczającego przed przypadkowym otwarciem. Żadne oryginalne etui nie posiada takiego zapięcia przez co może się otwierać w momencie kiedy np. obrócimy telefon ekranem do dołu. Tak samo jest np. w etui Clear View Cover dla modelu Note9 czy Note10+.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
ETUI LED VIEW COVER POKROWIEC SAMSUNG GALAXY S10. Po dłuższym używaniu gdy zamykam telefon to klapka sama sie podnosi otwiera
Superuser I
Superuser I

@Joachim1907, czyli po dłuższym użytkowaniu materiał etui w miejscu zgięcia "zapamiętuje" poprzednią pozycję i nawet po zamknięciu otwiera się do pewnego stopnia? Podejrzewam, że jest to możliwe jeżeli etui jest dociśnięte w momencie użytkowania (otwarcia) i znajduje się w takiej pozycji przez dłuższy czas. Niestety nie posiadam takiego telefonu i etui żeby sprawdzić jak to wygląda u mnie. Możliwe, że materiał użyty w tym etui jest twardszy przez co występuje taka sytuacja. Czy po pewnym czasie etui wraca do pierwotnego stanu czyli do pełnego zamknięcia? Możliwe też, że z czasem po dłuższym użytkowaniu materiał stanie się bardziej elastyczny i nie będzie problemu z podnoszeniem klapki.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Jeżeli chce żeby się nie otwierał to kładę go klapką w dół i po kilku minutach go obraca powrotem i wtedy się nie otwiera już.
Superuser I
Superuser I

@Joachim1907, Gdzie zakupiłeś to etui ?

First Poster

Na allegro.

Superuser I
Superuser I

@Joachim1907, czy jesteś pewny, że to oryginalny produkt Samsung? Podaj odnośnik do aukcji to postaram się sprawdzić oryginalność produktu.

Superuser I
Superuser I

@Joachim1907, Najlepiej będzie, jak wstawisz tutaj kilka zdjęć samego etui oraz jego opakowania. Pozwoli to ocenić oryginalność zakupionego produktu.

Autorzy z największą liczbą like