Wsparcie

Open search

co to jest? jakiś wirus? jak to wyłączyć?

ROZWIĄZANE
Explorer
co to jest? jakiś wirus? jak to wyłączyć? na ekranie startowym włączą mi się jakby Jeszce jeden , nie wiem jak to wyłączyć i skąd się zalaczyla tak naprawdę
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Witaj @kurian85. Podejrzewam, że masz problem ze złośliwą aplikacją, która imituje ekran blokady w telefonie. Zerknij do tego wątku i daj znać czy moje podejrzenia okazały się właściwe. Jeżeli tak to napisz czy udało się rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@kurian85  Zobacz ten temat https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Reklamy-na-ekranie-blokady-samsung-s9/m-p/1107362/h...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

7 ODPOW. 7
Legend

@kurian85  Może jak pokazesz nam zrzut ekranu to będziem Ci mogli więcej pomóc ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
nie mogę dodać załącznika
Legend

A jak na zdjęciu robisz ?

Przechwytywanie.PNG

Superuser I
Superuser I

Witaj @kurian85. Podejrzewam, że masz problem ze złośliwą aplikacją, która imituje ekran blokady w telefonie. Zerknij do tego wątku i daj znać czy moje podejrzenia okazały się właściwe. Jeżeli tak to napisz czy udało się rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
zdjęcie
Explorer
właśnie w tym problem że na telefonie w ogóle mi się nie wyświetla ten pasek z opcjami nad okienkiem wpisywania wiadomości, natomiast na kompie nie chce mi dołączyć zdjęcia
Legend

@kurian85  Zobacz ten temat https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Reklamy-na-ekranie-blokady-samsung-s9/m-p/1107362/h...

Autorzy z największą liczbą like