Wsparcie

Open search

co to jest? jakiś wirus? jak to wyłączyć?

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer
co to jest? jakiś wirus? jak to wyłączyć? na ekranie startowym włączą mi się jakby Jeszce jeden , nie wiem jak to wyłączyć i skąd się zalaczyla tak naprawdę
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Witaj @kurian85. Podejrzewam, że masz problem ze złośliwą aplikacją, która imituje ekran blokady w telefonie. Zerknij do tego wątku i daj znać czy moje podejrzenia okazały się właściwe. Jeżeli tak to napisz czy udało się rozwiązać problem.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Legend

@kurian85  Może jak pokazesz nam zrzut ekranu to będziem Ci mogli więcej pomóc ?

Explorer
nie mogę dodać załącznika
Legend

A jak na zdjęciu robisz ?

Przechwytywanie.PNG

Superuser I
Superuser I

Witaj @kurian85. Podejrzewam, że masz problem ze złośliwą aplikacją, która imituje ekran blokady w telefonie. Zerknij do tego wątku i daj znać czy moje podejrzenia okazały się właściwe. Jeżeli tak to napisz czy udało się rozwiązać problem.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Explorer
zdjęcie
Explorer
właśnie w tym problem że na telefonie w ogóle mi się nie wyświetla ten pasek z opcjami nad okienkiem wpisywania wiadomości, natomiast na kompie nie chce mi dołączyć zdjęcia
Observer

Witam. Mam problem  poniżej wysyłam zdjęcie. Czy to jest jakiś wirus ? Bo gdy nic nie robię z tym to później otwiera mi się google play I każe mi zainstalować aplikacje do oczyszczania telefonu. Ale taki komunikat wydaje mi sie podejrzany. Czy ktos cos wie na ten temat ??Screenshot_20191113-133333_Messages.jpg

Superuser I
Superuser I

@Korthiel, według mnie to jest reklama po kliknięciu której zostajesz przenoszony do sklepu Google Play. Podejrzewam, że jedna z dodatkowo zainstalowanych aplikacji powoduje wyświetlanie tej reklamy. Jeżeli problem pojawił się w ostatnim czasie to spróbuj odinstalować nowe aplikacje, które instalowałeś niedawno na swoim telefonie.

Autorzy z największą liczbą like