Wsparcie

Open search

Wymiana szkła aparatu S10e

First Poster

Dzień dobry!

Kilka dni temu, przez bardzo niemiłą sytuację, mój telefon ucierpiał - zbił się cały aparat. Przychodzę więc z kilkoma pytaniami: czy muszę wymienić całą tylną pokrywę, czy jedynie szkło w aparacie? Czy wykonają mi to w każdym oficjalnym sklepie Samsunga czy jedynie w serwisie, a jeśli to drugie, to gdzie taki serwis znajduję się we Wrocławiu?

Dziękuję z góry za pomoc!

6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

@lovmoomin, Witaj na forum. W celu wymiany tylnej szybki aparatu konieczna będzie wymiana całego tylnego panelu.

Listę serwisów znajdziesz na tej stronie

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Zajrzyj także do tego tematu

Zbita szybka aparatu s 10 plus

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Dziwne przecież są w sprzedaży same szkiełka -osłonka aparatu https://allegro.pl/oferta/szkielko-szybka-aparatu-samsung-galaxy-s10e-g970-8209796661
Superuser I
Superuser I

@Krzysztof1959, skontaktuj się z serwisem i dopytaj o możliwość wymiany samego szkiełka aparatu. Podejrzewam jednak, że odpowiedź będzie dokładnie taka sama jaką podał @kamil40013.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Ja nie potrzebuję wymienić ,tylko zasugerowałem że są takie szkiełka ,jak co to takie sprawy bym i tak sam załatwił  ,nie ufam serwisom ,znam to z  autopsji 

Superuser I
Superuser I

@Krzysztof1959, rozumiem. Pamiętaj, że nieautoryzowana ingerencja w telefon może skutkować unieważnieniem gwarancji.

Superuser I
Superuser I

@Krzysztof1959, Podobnie jest z wyświetlaczami. Są dostępne do kupienia same szybki, a jednak serwis wymienia cały panel (wyświetlacz + szybka). Takie są procedury serwisowe.

Autorzy z największą liczbą like