Wsparcie

Open search

Wibracja połączenia s10+

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam

czy w samsungu s10/s10+ można włączyć wibracja która bedzię oznaczała nawiązanie połączenia ? Dziękuję z góry za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@karol777, nie ma sprawy. Poniżej zrzuty przedstawiające ścieżkę dostępu.

Screenshot_20190910-130649_Phone.jpgAplikacja TelefonScreenshot_20190910-130657_Phone.jpgTelefon > UstawieniaScreenshot_20190910-130704_Phone.jpgUstawienia > Dzwonki i alertyScreenshot_20190910-130709_Phone.jpgDostępne opcje

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
8 ODPOW. 8
Hotshot

@karol777  Cześć. Zaglądnij do Telefon > Ustawienia > Dzwonki i Alerty Połączeń tam są różne opcje związane z sygnalizacją połączeń.

Superuser I
Superuser I

@karol777@PrzemekM podał ścieżkę do włączenia opcji wibracji po odebraniu połączenia. Możesz również włączyć wibrację po zakończeniu rozmowy. Poniżej zrzut ekranowy z dostępnymi funkcjami.

Screenshot_20190910-125134_Phone.jpg

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

To na pewno jest zrzut z s10 ? Bo naprawdę nie mogę tego znalezc

Superuser I
Superuser I

@karol777, zrzut pochodzi z S10+, ale dokładnie tak samo powinno być w modelu S10. Uruchom aplikację Telefon i przejdź kolejno według powyżej podanej ścieżki.

First Poster

Też mam s10+. Przepraszam że tak mecze Ale mógł byś krok po kroku bo naprawdę się zgubiłem

Superuser I
Superuser I

@karol777, nie ma sprawy. Poniżej zrzuty przedstawiające ścieżkę dostępu.

Screenshot_20190910-130649_Phone.jpgAplikacja TelefonScreenshot_20190910-130657_Phone.jpgTelefon > UstawieniaScreenshot_20190910-130704_Phone.jpgUstawienia > Dzwonki i alertyScreenshot_20190910-130709_Phone.jpgDostępne opcje

First Poster

Jesteś wielki, dziękuje nie pomyślałem że tam trzeba szukać tylko cały czas w ustawieniach telefonu. Pozdrawiam serdecznie. 

Superuser I
Superuser I

@karol777, cieszę się, że udało się znaleźć odpowiednią opcję. Podziękowania należą się przede wszystkim dla @PrzemekM bo to on wskazał ścieżkę dostępu. Ja tylko pokierowałem w odpowiednie miejsce w telefonie 

Autorzy z największą liczbą like