Podpora

Open search

Viditelná čtečka otisku prstu

Highlighted
First Poster

Ahoj...uz jste nekdo zjistil, ze je na primem slunci viditelna ctecka otisku prstu? Nevypada to moc hezky..Vidotelna ctecka

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Apprentice
jj resi se to vsude, dnes sem na to poprvy venku mrknul a videt je, ale musim se soustredit. Vubec mi to neprekazi, neni to misto na displeji kam bych normalne koukal a skoro ji nevidim..
First Poster

Jelikož používám černé téma, tak to není vidět vůbec. 

Superuser II
Superuser II

Ano, je to vidět jen na bílé ploše a na silném světle. Nejsem z toho happy, ale ani se nebudu věšet. Je to rpostě vlastnost.

Hotshot

Dnes se na to venku zaměřím, ještě jsem si toho nevšiml, většinou koukám na horní dvě třetiny displeje.  Čtečka prý není umístěná symetricky a je lepší prst dát kousek bokem, tak alespoň víme, kde přesně je

Superuser II
Superuser II

podle mě je čtečka ve tvaru obdélníku, který má na jednom konci senzor. Ten obdélník je mimo střed, ale senzor je vycentrovaný

fpr.png

Hotshot

Taky myslím, že vyloženě snímač je uprostřed v místě, kde je otisk naznačen. Někdo píše, že položení víc na stranu pomůže, ale může to být jen zdání, jako s tím naskenováním dvou palců do jesnoho.

First Poster

Nemam to vyfocene primo na svem s10, ale u me je opravdu vice vlevo..dokonce mam ted vetsi uspesnost pri odemykani, kdyz vim kde je a co si budeme nalhavat - tahle ctecka neni dokonala..

Autoři s nejvíce přijatými like