Podpora

Open search

Všechno funguje

Explorer

Nevím jestli je tohle chyba nebo vlastnost: Přijde mi sms, na AOD je notifikace. Když v tomto stavu zvednu telefon ze stolu do ruky, po chvilce se aktivuje lockscreen se zobrazeným vzorem pro gesto (ačkoliv normálně odemykám otiskem), za chvíli displej zase zhasne a notifikace zmizí. Když pak telfon odemknu, je otevřená aplikace Zprávy a zobrazená došlá sms. Nejsem si vědom, že bych to někde nastavoval ani v jakém nastavení bych toto chování mohl ovlivnit. Navíc to zřejmě takhle funguje jen určitý čas po příchodu sms, když telefon zvednu po delší době, už to nedělá.

Superuser II
Superuser II

Určitě je to vlastnost a je to pěkně otravné, protože to je schopné probudit mobil v držáku v autě, pokud jste v záběru přední kamery a přepnout třeba na GMail.

Nějak jsem se toho zbavil, ale nemůžu si vzpomenout, jak.

Apprentice

No, u mě tedy vše nefungovalo. Před třemi dny... Zapnu foťák a černý displej. Ukončím ho, zapnu znovu a OK. Přepnu na video a černý displej.  Po dalším zapnutí zase černý displej. Pomohl až restart telefonu. Mírné zděšení, po restaru vše OK.

...
Samsung Galaxy Note 10+ 256GB + 200GB SDXC; Samsung Galaxy Watch 46mm
Superuser I
Superuser I

@JirkaCV  a problém se už neopakoval? Mohla to být výjimečná chyba, ale je možné, ze by zo byl HW problém

Comunity2
Apprentice
Ne, od té doby vše OK. Uff :-)
...
Samsung Galaxy Note 10+ 256GB + 200GB SDXC; Samsung Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like