Podpora

Open search

Všechno funguje

Superuser II
Superuser II

Taky máte ten divný pocit, když všechno funguje, nemáte co řešit, není nic, na co byste se mohli těšit, ať už nové funkce nebo opravy?

Jsem z toho úplně nervózní

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Hotshot

Řešením je zkusit některou z dalších novinek od Samsungu

Explorer
Práve že si to vychutnávam. Posledné (všetky) telefóny som hneď po rozbalení odomkol a rootol. S S10 ma to tiež napadlo ale nemám prečo, plus ten šalamúnsky sposob rootnutia a znemožnenia budúcej možnosti OTA aktualizácií a trvalého zápisu v KNOXe, nie ďakujem. Premýšlam že si zaobstarám OnePlus 3T alebo 5/5T len tak na hranie alebo Xiaomi Note 7.

Stále si myslím že Samsung može zapracovať na postprocesingu a rýchlosti foto aplikácie, Edge Lightning urobiť s podporou 3rd aplikácií, spraviť čítačku otlačku prstov rýchlejšiu o 0,01s a tak Neviem či nabíjanie dosahuje možný vrchol na S10 ale tiež je možno priestor na zlepšenie (vraj to nejako spravia cez OTA)

...s S10 som ale maximálne spokojný u dúfam že s týmto telefónom vydržim aspoň 6 mesiacov super by bolo rok.
Explorer
Sem taky trochu nervozni z toho, kdyz koukam tady, na xda a reddit a je malo novych prispevku. Asi sou vsichni spokojeni. Jediny co se resi furt dokola je samozrejme baterka. Ale spis myslim ze tam ty lidi maj nainstalovany nejaky blbosti co jim to zerou na pozadi.
Jinak ja sem s pluskem take velmi spokojen a potreba rootu u me tez neni. Jedine snad ta ctecka by mohla bejt rychlejsi a presnejsi a ofiko notifikaci kolem selfie, pri vypnutem displeji bych tez nepohrdnul
Explorer

Momentalne mi chybi funkce, ktera by spustila AOD jen pri zmeskane udalosti (notifikaci). 

Vim, ze to Libb vyresil pres Tasker...zatim jsem to nezkousel. 

Libb, funguje to spolehlive? Jak moc tasker spotrebovava AKU? Holey Light jsem kvuli vyssi spotrebe prestal pouzivat...

Superuser II
Superuser II

To je snad samozřejmé, že to funguje spolehlivě

Tasker samozřejmě něco sežere, ale já ho používám hodně i na jiné věci,t ak ten jeden task navíc už je jedno.

Jinak to spíš baterii spoří, protože to zapíná AOD, jen když je co ukazovat.

Explorer

A je tam možná i varinta v kombinaci s Tap to Show tzn. AOD se zobrazí při notifikaci a jinak kdykoliv při tapnutí?

Superuser I
Superuser I

Vše funguje, to sice ano, ale jak říká @Libb tak asi nás žádný velký update nečeka Je pravda, ze čtečku vyladili + se človek naucil jak a kam prst přikládat, ale není to stejně ideál

Bylo by fajn kdyby dotáhli tu notifikaci kolem foťáku a zpřístupnili to 25W nabíjení. Batetka už asi lepší nebude, ale 1,5 dne až 2 dny zvládne... panuje spokojenost, ale dokážu si představit že bych pořád měl S9+

Comunity2
New Member

Já úplně nesouhlasím s tím, že všechno funguje. Třeba proximity senzor je zatím docela tragédie.

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10/Galaxy-S10e-S10-S10-Tap-to-wake-activates-in-pocket/t...
Nemám tedy problémy vyloženě s tím že by se mi telefon probouzel v kapse a něco se mačkalo...

Ale třeba přes bxActions jsem si namapoval Bixby čudlík při zhasnutém displeji na svítílnu. Což je sice super věc, ale je tu celkem dost pravděpodobné riziko, že si ten čudlík zmáčknu nechtěně v kapse a v tu chvíli se začne ždímat baterka.

Na to autor bxActions samozřejmě myslel a do nastavení dal možnost nastavit mód in-pocket, jenže bez funkčního proximity senzoru při zhasnutém displeji (s AOD) tohle prostě fungovat nebude. S tímhle předpokládám na jiných S modelech problém není, protože tohle je první model s proximity senzorem v displeji a zdá se že to ještě nemají úplně vychytaný.

Takže si myslím že je stále co opravovat a netrpělivě očekávám příští aktualizaci (dubnovou už mám a ta to nevyřešila) a pevně doufám, že v ní něco na téma proximity senzoru bude.

Superuser II
Superuser II

No jo, to problém je a i při hovoru to reaguje docela bídně. Jen mě nenapadá, jak tohle vyřešit, když aktivita toho senzoru je doprovázena blikáním :(

Autoři s nejvíce přijatými like