Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

Superuser II
Superuser II

Czyli po krótce wiecie już czego się spodziewać.20190220_202406.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
RadekK Moderator
Moderator

Dobra robota chłopaki! Medal za fotki. Pewnie się nagimnastykowaliście biegając z aparatem

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser I
Superuser I

@RadekK, staraliśmy się z całych sił 

To był męczący, ale jednocześnie bardzo ciekawy i interesujący dzień. Mamy tyle do opowiedzenia! Dzisiaj przed nami kolejne wyzwania więc zerkajcie do tego wątku 

PSX_20190221_072952.jpgGalaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

A dzień zaczynamy typową angielską pogodą.20190221_075917.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

Super relacja. Pozdrawiam

Superuser I
Superuser I

Dzwoniliśmy do Was, ale nikt nie odbierał  Już wkrótce więcej zdjęć!

PSX_20190221_122727.jpgRed telephone box

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@MonikaK  @nismo @Szewcu72 Fajny macie środek lokomocji  A numer miałem zajęty. Pozdrawiam was z deszczowej Warszawy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękujemy. Większość dzisiejszej trasy przeszliśmy! Rowerów nie używaliśmy!

Zwiedziliśmy wiele ciekawych i interesujących miejsc. Ze względu na dzisiejsze wyzwania nie daliśmy rady podzielić się z Wami fotkami. Jutro to nadrobimy 

Dziękuję Tobie @MonikaK oraz firmie Samsung za wspaniałą przygodę oraz gadżety! Podziękowania również dla @Szewcu72 za wprowadzenie pozytywnej atmosfery oraz za interesujące dyskusje!

PSX_20190221_231602.jpgSamsung Galaxy Unpacked 2019

MonikaK Moderator
Moderator

@nismo, dzięki za aktywne uczestnictwo wraz z @Szewcu72. Czekam z nieciepsliwością na Wasze relacje

Superuser II
Superuser II

Relacje się piszą... ale wiecie jak to jest po powrotach... dzieci, rodzina, znajomi, wywiady i autografy... nie jest łatwo i czasu mało.

Też się pochwalę.SGU_L_2019.jpg

Wam @MonikaK i @nismo również chcę podziękować pięknie za czas spędzony wspólnie w bardzo intensywny i kreatywny sposób. A gdyby ktoś myślał, że nic nie robiliśmy, to proszę... S Health nie kłamie. 

SH.pngTak nas Szefowa przegoniła po Londynie. 

Pracowaliśmy cały czas, na Unpacked również.event.jpg

Zanim wszystko się zaczęło, wszyscy Superuserzy przygotowywali swoje telefony, aby móc na bieżąco relacjonować wydarzenie. Łatwo nie było.

A i najważniejsze... to dla wtajemniczonej. Dzisiaj zjadłem porządnego, prawdziwego "murzynka"... bez zakalca. 

Autorzy z największą liczbą like