Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

Legend

@nismo  Mam nadzieje że masz podobny zestaw jak kolega @Szewcu72 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, moim kombajnem audio video będzie Galaxy Note9, który z pewnością świetnie sobie poradzi na premierze swoich nowych braci i sióstr 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

Życzę Wam dobrej zabawy! Zacząłem odliczać godziny do premiery

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser I
Superuser I

@RadekK, dziękuję! Również nie mogę się doczekać. Połączymy przyjemne z pożytecznym 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Community Manager

Airport selfie IMG_20190220_064709_000.jpg

Superuser II
Superuser II

Ale ja stary jestem. 😉😀

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Gotowi i zwarci na Galaxy Unpacked!

Legend

@MonikaK  @nismo  @Szewcu72 życzę wam spokojnej podróży Czekam na pierwsze zdjęcia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję w imieniu całej ekipy! Dotarliśmy do Londynu. Za chwilę idziemy zwiedzać i wrzucimy fotki 

Legend

Super że już jesteście na miejscu 

Autorzy z największą liczbą like