Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

Big Cheese

Czy będzie można się spodziewać jakiejś wideorelacji z całego wydarzenia ?

Superuser II
Superuser II

Raczej nie widzę takiej potrzeby, z uwagi na fakt, iż wydarzenie było relacjonowane na bieżąco. Na pewno pojawią się stosowne tematy i zdjęcia i być może jakaś krótka wideo-kompilacja.
Wszystko w swoim czasie. Dajcie nam chwilę. Musimy odpocząć, ochłonąć i zebrać myśli.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, razem z @Szewcu72 przygotowujemy nasze wrażenia z wydarzenia, zdjęcia oraz kilka krótkich filmów. Mam nadzieję, że dzisiaj nam się uda. Postaramy się jak najdokładniej opisać naszą wyprawę 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Navigator

Nie powinienem ale ... zazdroszczę 

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Superuser I
Superuser I

@PawełN, to była wspaniała przygoda. Zachęcam również do obejrzenia pozostałych wątków dotyczących naszego wyjazdu 

Londyn UNPACKED 2019 – wrażenia i przeżycia.

Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie

Londyn UNPACKED 2019 - nasze filmy

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like