Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

GrandMaster

@nismo  Mam nadzieje że masz podobny zestaw jak kolega @Szewcu72 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, moim kombajnem audio video będzie Galaxy Note9, który z pewnością świetnie sobie poradzi na premierze swoich nowych braci i sióstr 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
RadekK Moderator
Moderator

Życzę Wam dobrej zabawy! Zacząłem odliczać godziny do premiery

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Superuser I
Superuser I

@RadekK, dziękuję! Również nie mogę się doczekać. Połączymy przyjemne z pożytecznym 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
MonikaK Moderator
Moderator

Airport selfie IMG_20190220_064709_000.jpg

Superuser II
Superuser II

Ale ja stary jestem. 😉😀

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Gotowi i zwarci na Galaxy Unpacked!

GrandMaster

@MonikaK  @nismo  @Szewcu72 życzę wam spokojnej podróży Czekam na pierwsze zdjęcia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję w imieniu całej ekipy! Dotarliśmy do Londynu. Za chwilę idziemy zwiedzać i wrzucimy fotki 

Highlighted
GrandMaster

Super że już jesteście na miejscu 

Autorzy z największą liczbą like