Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

GrandMaster

@nismo  Mam nadzieje ┼╝e masz podobny zestaw jak kolega @Szewcu72 ?

Je┼Ťli podoba Ci si─Ö moja odpowied┼║, daj mi lajka. Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat i Ci pomog┼éem ? Oznacz najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, moim kombajnem audio video b─Ödzie Galaxy Note9, kt├│ry z pewno┼Ťci─ů ┼Ťwietnie sobie poradzi na premierze swoich nowych braci i si├│str 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i b─ůd┼║ doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwi─ůzanie tematu, aby doceni─ç innych!
RadekK Moderator
Moderator

┼╗ycz─Ö Wam dobrej zabawy! Zacz─ů┼éem odlicza─ç godziny do premiery

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna, zaakceptuj j─ů jako rozwi─ůzanie albo kliknij like!

Sprawd┼║ nowy dzia┼é Wideo i podziel si─Ö opini─ů.
Superuser I
Superuser I

@RadekK, dzi─Ökuj─Ö! R├│wnie┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç. Po┼é─ůczymy przyjemne z po┼╝ytecznym 

Doceniaj i b─ůd┼║ doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwi─ůzanie tematu, aby doceni─ç innych!
MonikaK Moderator
Moderator

Airport selfie IMG_20190220_064709_000.jpg

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Ale ja stary jestem. ­čśë­čśÇ

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi─ůza┼éa problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd┼║ czy kto┼Ť podobnego ju┼╝ nie zada┼é.
Nie tw├│rz nowego, dopisz si─Ö w ju┼╝ istniej─ůcym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Gotowi i zwarci na Galaxy Unpacked!

GrandMaster

@MonikaK  @nismo  @Szewcu72 ┼╝ycz─Ö wam spokojnej podr├│┼╝y Czekam na pierwsze zdj─Öcia.

Je┼Ťli podoba Ci si─Ö moja odpowied┼║, daj mi lajka. Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat i Ci pomog┼éem ? Oznacz najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dzi─Ökuj─Ö w imieniu ca┼éej ekipy! Dotarli┼Ťmy do Londynu. Za chwil─Ö idziemy zwiedza─ç i wrzucimy fotki 

GrandMaster

Super ┼╝e ju┼╝ jeste┼Ťcie na miejscu 

Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like