Wsparcie

Open search

Unpacked 2019 - London, baby!

MonikaK Moderator
Moderator

Czołem wszystkim!

To już jutro!

Jutro dowiemy się co Samsung odkryje przed nami na Unpacked 2019! Będziemy śledzić to wydarzenie z zapartym tchem i wypiekami na policzkach.

Dlatego będziemy? Bo liczę, że dołączycie do mnie w tym dniu - rejestracji na transmisję wydarzenia możesz dokonać tutaj.

A ja jednoczesnie pragnę ogłosić, że wraz z naszymi superużytkownikami @Szewcu72 oraz @nismo wybieramy się na Unpacked 2019 w Londynie, który jest połączony ze spotkaniem użytkownikow Społeczności Samsung z całej Europy.

W związku z tym obiecuję, że wraz z chłopakami będziemy Was godnie reprezentować i zbierać ciekawy materiał, którym potem chętnie się podzielimy

Szanowni Panowie - już teraz gratuluję przygody! Mam nadzieję, że jesteście już spakowani 

#Readyforlondon #Unpacked #SamsungCommunity #Superusers

54 ODPOW. 54
Superuser II
Superuser II

Ślubuję... godnie reprezentować nasza społeczność!

Cieszę się bardzo na ten wyjazd, już przebieram nóżkami. 

Aparat przygotowany, ale cała reszta jeszcze przede mną. 

Jak już będę po, to może fotkę wstawię.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Przede wszystkim bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w galaktycznej imprezie!

Biorę ze sobą swój niezadowny sprzęt multimedialny w postaci Note9, którym będę dla Was zbierał cenne informacje i ciekawostki 

Galaxy-Unpacked-plecak.jpg

A Wy jesteście gotowi na premierę nowych telefonów?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo @Szewcu72  Miłej zabawy na galaktycznej imprezie 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

Transmisja na żywo będzie z Unpacked w Londynie czy San Francisco ?

Superuser II
Superuser II

@vdsl2 wielkie dzięki 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję bardzo!

@kamil40013, wydaje mi się, że bezpośrednio z San Francisco 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Czekamy na zdjęcia z wyprawy 

zdjęcia.gif

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@vdsl2 no będą, wszyscy bierzemy telefony, jak selfiekija i jeszcze jeden duży. 20190219_163207.jpg

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@vdsl2, będą zdjęcia, filmy i mnóstwo interesujących informacji! Postaramy się przekazać wszystko to co zobaczyliśmy 

Autorzy z największą liczbą like