Podpora

Open search

Už máte objednáno?

Superuser I
Superuser I

Tak co, už máte předobjednáno? Který vás zaujal nejvíc, pochlubte se!

Za mě keramický černý 512GB, už se těším na mazlíka

https://www.obchod-samsung.cz/clanky/samsung-galaxy-s10-predobjednavky

11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 11
Superuser I
Superuser I

Zaujaly naprosto všechny modely, dokonce i S10e. Zvolím ale prosřední variantu S10 v nové netradiční zelené barvě. Varianta 8/512 GB bude naprosto skvělá a na nadcházející sezónu výletů a dovolených, bude S10 skvělým společníkem!

New Member

Zdravím, už se těším na Galaxy S10 128 GB v bílé barvě 

Pathfinder

Taky beru "nejnižší " model S10+, mam 256 kartu a snad vystačím ale barva je dilema, objednal jsem zelenou, ale uvazuju nad i bílou 

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
First Poster

Tak nakonec jsem přece jen objednal S10+ 1T v bílé. Cena mě trochu odrazovala, ale nakonec jsem to dal. Tak doufám, že přijde co nejdřív... Bílý jsem ještě nikdy neměl vždy černá nebo modrá, tak uvidíme.

Explorer

Já zelenou S10. Selfie fakt nevyužiji a větší displej taky nepotřebuji. Nabíjím každý den, takže kvůli cenovému rozdílu jasná volba. Ta zelená je zatím nejkrásnější barva, kterou Samsung vyrobil.

Superuser I
Superuser I

@DDR333 naprosto s tebou souhlasím, jaké jsi zvolil úložiště?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Já bych chtěl S10+ 128 GB a to hlavně kvůli baterce, protože telefon využívám opravdu hodně. Ještě ale nevím jestli bílá nebo černá....

Superuser I
Superuser I

Citace se serveru mobilmania.cz:

"Samsung dnes formou tiskové zprávy oznámil, že v ČR eviduje historicky nejvyšší zájem o předobjednávky vlajkových modelů. Již k dnešnímu dni Samsung souhrnně eviduje více než dvojnásobný počet předobjednávek „es desítek“ ve srovnání s loňskými modely řady Galaxy S9. Úplně největší zájem je o Galaxy S10+ se 128GB pamětí, z barev vévodí předobjednávkám klasická černá, na druhém místě je zelená, na třetím pak bílá. Modely řady Galaxy S10 s 512GB resp. 1TB vnitřním úložištěm pak tvoří přes pětinu všech předobjednávek."

Superuser I
Superuser I

Vypadá to letos naprosto senzačně, je cítít, že S10 je tentokrát prostě vyjímečná a něco mi říká, že můžeme zapomenout na pravidelné cashbacky jako u S9

Autoři s nejvíce přijatými like