Wsparcie

Open search

Szkło na aparat na s10e

ROZWIĄZANE
Navigator

Mam pytanie do posiadaczy s10e czy posiadacie na aparacie szkło nałozone i czy przy lampie nie ma zdjęc za mgłą jak to się sprawuje ? I czy jest warto takie szkło kupicScreenshot_20190805-161828_Allegro.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Zobacz na tą stronę https://sklep.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S10e-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-obiektyw-aparatu-3mk-Fl...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

9 ODPOW. 9
Legend

Zobacz na tą stronę https://sklep.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S10e-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-obiektyw-aparatu-3mk-Fl...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Ale jest to warte ? Czy zdjecia sa za mgłą ?

Big Cheese

@Arek30, Według mnie jest, to zbędny dodatek. Nigdy nie zdarzyło mi się w żadnym z telefonów zarysować obiektywu, więc nie widzę sensu używania takiego szkła.

Legend

@Arek30  Ja osobiście nie używam żadnego szkła do ochrony ani na wyświetlacz ale myślę że nie będzie żadngo problemu ze zdjęciami.

Navigator

Ok dziekuje

Navigator

Zastanowie sie czy kupic

Superuser I
Superuser I

@Arek30, posiadam szkło ochronne FlexibleGlass Lens z firmy 3mk na obiektyw w telefonie Galaxy S10+. Nie zauważyłem żeby negatywnie wpływało na jakość wykonywanych zdjęć. W zestawie były aż cztery sztuki. Mimo wszystko uważam, że jest to zbędna ochrona. Podobnie jak @kamil40013 jeszcze nigdy nie zarysowałem obiektywu w żadym telefonie. Jeżeli telefon nosisz w etui to nie ma sensu nakładać szkła na obiektyw. Jeżeli jednak nie używasz etui to można się zastanowić.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Też nigdy nie używałem  żadnego szkła na aparat ale niestety w moim S10+ musiałem już wymienić szkło bo po prostu pękło mimo tego że od nowości jest w etui Samsunga. Zapewne moja wina bo wydaje mi się że miałem klucze w kieszeni i one uszkodziły szkło aparatu. Fakt faktem nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło A od zawsze mam telefony Samsunga i ten jako pierwszy się uszkodził. Więc warto takie szkło założyć .

Navigator

Ja dam sobie spokoj z tym szkłem mam ub wiec mi wymienią 

Autorzy z największą liczbą like