Podpora

Open search

Spekulace - bude takto vypadat Galaxy S10+?

Superuser I
Superuser I

Je fakt, že většina uživatelů používá ochranu skla, takže budou asi zklamaní.

Superuser I
Superuser I

Čtěte nad 18 let a po 22. hodině:

To je jako sex: bez ochrany je to lepší, ale ty následky...

Superuser I
Superuser I

Podle posledních informací před představením S10, přichází další informace o možnostech reverzního bezdrátového nabíjení u chystané novinky. Představa, že tímhle nabíjím někomu telefon, je docela nereálná. Ale naopak si dokážu představit, že na telefon položím svoje hodinky a tímhle způsobem si je dobiju. Mohla by to být užitečná věc, přece jen nosiit s sebou i nabíječku na hodinky není moc pohodlné, takhle by stačila jen jedna, na telefon.

Superuser I
Superuser I

Nová sluchátka pro předobjednávky

https://youtu.be/__56dWkff-A

New Member

Líbilo by se mi kdyby Samsung přidal mute switch. Něco jako má OnePlus nebo Apple. Myslíte si, že by Samsung něco takového do svých mobilních telefonů zaimplemetoval?

Superuser I
Superuser I

Já myslím, že ne. Už teď je tam tlačítko navíc (Bixby) a další přepínač si neumím představit. Navíc pro mě to byla naopak otrava, když jsem používal iPhone. Jinak včera jsem dával odkaz na oficiální video na S10+, ale bylo k vidění asi 4 minuty než jej Samsung stáhl. Byl tam telefon v celé své kráse s výčtem vlastností, které jsou tedy známé z úniků, ale navíc tam padlo něco o předobjednávkách, na tenhle telefon se vyplatilo čekat.

Explorer

Hlavně tam bylo, že Slowmo bude mít 1080p. Na tohle dost lidí čekalo, jsem zvědavý, jaká kvalita bude v praxi 

RomaniuS Moderator
Moderator

Sledujte nové promo v podobě úžasné Laser show 

Autoři s nejvíce přijatými like