Wsparcie

Open search

Samsung S10+ a pakowanie i folie ochronne fabryczne

First Poster

Witam Was.

Mam pytanie od dnia jestem posiadaczem nowego S10+ i mam kilka pytań.Jak kupowalem samsunga S10 przyszedl mi do domu ladnie zapakowany folie z tyłu z przodu.Na foli ochronnej tej co jest jakby na stałe byla jeszcxe folia z napisami z reklamą oraz nawet ofoliowana ładowarka.Dzis przyszedl mi Samsung S10+ z tylunfolia ochronna z przodu też ale już nie bylo jej oklejonej dodatkową folią z reklamą tak jak w S10 oraz nie było foli ochronnej na ładowarce.Pudełko oryginalnie zamknięte zaplombowane przez samsunga.Czy to normalne że jest taka różnica w zabezpieczeniu telefonu miedzy S a S+?

4 ODPOW. 4
Legend

@Mati20192019  Gdzie zakupiłeś ten telefon od operatora czy z jakiegoś sklepu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Mati20192019, z tego co pamiętam to mój telefon Galaxy S10+ był dokładnie tak samo zapakowany jak Twój. Wynika z tego, że mogą występować drobne różnice w pakowaniu różnych modeli. Podejrzewam również, że różnice mogą być spowodowane pochodzeniem telefonu jak np. kraj lub operator sieci komórkowej.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Dzieki jak.mowisz.ze.miales podobnie to uspokoilo mnie to

Superuser I
Superuser I

@Mati20192019, nie ma sprawy 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like