Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S10e jaki jest naprawdę

Helping Hand

@nismo Zauważyłam jeszcze jedną rzecz, a mianowicie jak dzwonię do kogoś to nad ikoną baterii,  a konkretnie nad % miga mi malutka dioda (obok ikonki baterii mam włączone naładowanie baterii w %). Ma to miejsce  podczas wybierania numeru. Czy zauważyłeś u siebie w S10+..

Big Cheese

@Alicja70  Może to jeden z czujników np. zbliżenowy.

Helping Hand

Być może ale wcześniej tzn na żadnym z poprzednich smartfonów nie widziałam tego.

Superuser II
Superuser II

@Alicja70 @PrzemekM było już 

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10/Galaxy-S10-poznaj-now%C4%85-generacj%C4%99/m...

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand

Dzięki ... u mnie miga na biało lub na zielono... może to kwestia motywu...

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, u siebie nie zauważyłem tej diody ponieważ korzystam z zamykanego etui, ale @Szewcu72 już podesłał Ci informację, że jest to całkowicie normalne w modelach S10 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
Tak wiem tylko, że u mnie też pojawia się biała a raz Zielona...
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, powinna być biała, ale być może to zależy od ustawionej tapety 

Helping Hand

Kolejne zdjęcia robione z mojego balkonu.. jedno klasyczne z latarnią, a drugie zachmurzonego nieba notabene wygląda niezwykle 😊, oba w włączającym się automatycznie trybie nocnym😊20190324_213302.jpgAutomatyczny tryb nocny

20190324_212720.jpgAutomatyczny tryb nocny

Superuser II
Superuser II

@Alicja70 nie chcę marudzić, ale po co dublować temat ze zdjęciami. Tu zajmijmy się opisem modelu S10e a zdjęcia wrzucajmy do wspólnego dla całej serii: Zdjęcia wykonane naszymi S10tkami 

Autorzy z największą liczbą like