Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy S10e jaki jest naprawdę

Big Cheese

@kamil40013  W przypadku  włączonych gestów pełnoekranowych  wystarczy wykonać w miejscu gdzie normalnie znajdował home gest w górę i wychodzimy do ekranu startowego.  Poza tym można na początek włączyć podpowiedzi gestow lub po prostu włączyć pasek nawigacyjny.

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, W przypadku gestów, to wiem jak sprawa się ma. Natomiast w przypadku tradycyjnego przycisku nawigacji trzeba go jednak wysuwać tak jak wcześniej pisałem ? Zastanawiam się, czy nie będzie mi brakować tej funkcji w S10. W S9+ jestem bardzo do niej przyzwyczajony.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, przyciski nawigacji są chowane w trakcie uruchomienia aplikacji pełnoekranowej. Aby skorzystać z paska należy go uprzednio wysunąć.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@nismo, Dokładnie oto mi chodziło. Czyli w S10 najlepiej jest używać gestów. Choć, to i tak kwestia przyzwyczajenia. Pamiętam, że z przesiadką na S9+ długo zwlekałem z powodu czytnika linii papilarnych. Po kilku dniach użytkowania okazało się, że to wcale nie jest takie złe jak myślałem i jak mówili inni.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, zgadzam się, że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Na początku nie byłem zadowolony z gestów pełnoekranowych, ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do przycisków nawigacyjnych 

Helping Hand

Ja od początku byłam zadowolona z gestów i nie korzystam z innych opcji. Stwierdzam też, że gesty w s10e działają o niebo lepiej niż w Note 9.

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, co masz na myśli pisząc, że gesty działają o niebo lepiej? Miałaś jakieś problemy w Note9 czy po prostu gesty szybciej i pewniej działają na S10e?

Helping Hand

Szybciej i pewniej

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, nie wiem jak jest w modelu S10e, ale w przypadku S10+ gesty działają bardzo podobnie o ile nie identycznie jak w modelu Note9. Sprawdzam od wczoraj model z plusem i nie zauważyłem żadnej znaczącej różnicy 

Helping Hand

Trzy zdjecia .. 1. Ciekawe zdjęcie zrobione podczas spaceru ulicami Krakowa... konkretnie moje odbicie w szybie..  2. W drodze do pracy.. 3. Po pracy ok. 21 wieczorem na przystanku Dworzec Główny Tunel czyli pod Galerią Krakowską..20190314_143907.jpgTryb automatyczny

20190316_104725.jpgTryb automatyczny

20190319_201525.jpgTryb automatyczny

Autorzy z największą liczbą like