Támogatás

Open search

SMS törlés

MEGOLDVA
Apprentice

van valamilyen módszer/ program, hogy ne minimum 3-5 gombnyomásra lehessen kitörölni az SMS-et? Olyan jó lenne  ha csak pl elhúzással ezt meg lehetne tenni

1 ELFOGADOTT MEGOLDÁS

Elfogadott megoldások
Superuser I
Superuser I

Az általad leírt funkcióra a Textrát tudom ajánlani, viszont ebben az alkalmazásban is kell megerősítés az elhúzás után.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

7 VÁLASZOK 7
Superuser I
Superuser I

Az általad leírt funkcióra a Textrát tudom ajánlani, viszont ebben az alkalmazásban is kell megerősítés az elhúzás után.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Explorer

Ez érdekes. Én nyomva tartom az SMS-en az ujjam és máris felajánlja, hogy törlés. Ez pedig akárhonnan számolom, 2 kattintás. Nem 3 és semmiképp nem 5. Ugyanezen módszert alkalmazva lehet több üzenetet is kijelölni.

Apprentice

ebben neked így igazad van, de pl ha a küldőtől nem minden SMS-t akarsz törölni akkor azon belül már sok lápást kell csinálnod. Iphone-n ez egy elhúzás és kész, 10 évig használta sohasem töröltem véletlenül semmit. 

Explorer

Igen, de itt lecserélheted az üzenetkülő alkalmazást ha nem tetszik. Próbáld meg ugyanezt iphone készüléken. Cseréld le az üzenetkülddőt. Biztosan van olyan, ami tudja  a simításos törlést.

Apprentice

Ez super, na ezért váltottam 10 év alma után droidra. Csak azt a fránya nyomulós Google helymeghatározásokat nehéz elviselni akár egy mérleg programmban.

Explorer

A google helyelőzményeket és különféle követéseket ki tudod kapcsolni a Google program konfigurációjában. Valamint a használni kívánt programodtól meg tudod vonni a a GPS engedélyt.

Apprentice

igen ezt megcsináltam, de van 1-2 erőszakos progi aki kéri a helyet, (illetve ha jól tudom android 7 felett minden progi alapból kéri -aztán van ahol kikapcsolható vanahol nem-). 

Pl most vettem egy okos mérleget és ha nincs bekapcsolva akkor nem mér,  Hogy ide minek azt nem értem. 

Legelismertebb szerzők