Wsparcie

Open search

S10e czy mozna czytnik wyłączyc

ROZWIĄZANE
Navigator

Mam problem bo dzis własnie dorwałem s10e i zdziwił mnie bardzo fakt ze czytnik lini papilarnych obsługuje tez włączanie telefonu czy mozna to jakos zmienic by telefon włączyc przyciskiem a sam czytnik zeby pozostał czytnikiem

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

Ustawienia --> Biometria i zabezpieczenia --> Odciski palców --> Odcisk palca zawsze włączony --> wyłącz

Screenshot_20190805-121509_Settings.jpg

6 ODPOW. 6
Big Cheese

Ustawienia --> Biometria i zabezpieczenia --> Odciski palców --> Odcisk palca zawsze włączony --> wyłącz

Screenshot_20190805-121509_Settings.jpg

Navigator

Ale da sie odblokowywac tylko czytnikiem i zeby bylo ino wylaczone wlaczanie

Big Cheese

@Arek30, Jak ma wyłączoną tą opcję, to samo przyłożenie palca do czytnika nie wybudzi i nie odblokuje urządzenia. Musisz najpierw podświetlić ekran przez naciśnięcie przycisku zasilania i dopiero wtedy czytnik będzie działał.

Natomiast włączenie tej opcji spowoduje to, że samo przyłożenie palca do czytnika przy wyłączonym ekranie spowoduje wybudzneie i odblokowanie urządzenia.

Czy o to Ci chodzi ?

Navigator

Mi ino chodzi o to zeby wylaczyc czytnik z opcji wlaczanie telefonu . I zeby czytnik tylko dzialal na palec a nie jednoczesnie wlaczanie i odblokowywanie

Big Cheese

@Arek30, Czy odnalazłes i wyłączyłeś opcję o której pisałem w pierwszej odpowiedzi ?

Navigator

Tak szczerze jeszcze go nie włączyłem  bo nie mam czasu . Pod wieczor sie nim zajmne ale dzieki z korzystam z twojej opcji

Autorzy z największą liczbą like