Wsparcie

Open search

S10+ wydaje niepożądany dzwięk.

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam!!! 

Od paru dni mam problem z moim s10+. Mianowicie telefon leżąc na półce czy mając go w kieszeni wydaje co jakiś czas krótki dźwięk. Widziałem inne posty w których jest napisane, że to ponoć moduł NFC wydaje dźwięk, lecz w moim telefonie jest on wyłączony. Włączałem NFC i ponownie wyłączałem i nic to nie dało , próbowałem również znaleźć czy nie jest to może jakaś aplikacja działająca w tle, ale nie żadna z nich nie ma takiego dzwięku powiadomienia. Przewertowałem cały telefon, wyzerowałem wszystkie ustawienia i dalej to samo nawet przy wyłączonych wszystkich dźwiękach w telefonie. Ten dźwięk jako jedyny występuje. Proszę pomóżcie bo idzie zwariować.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@cris18v, czy dźwięk, który słyszysz jest taki sam jak dźwięk powiadomienia z aplikacji? Czy w ostatnim czasie zmieniałeś ustawienia telefonu? Wykonaj również wipe cache partition. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice

Po zrobieniu wipe ucichło to chyba gdzieś w pamięci podręcznej coś się zawiesiło. Dzięki Panowie za pomoc!!!

12 ODPOW. 12
Superuser I
Superuser I

@cris18v, Witaj na forum. Żeby mieć pewność, że żadna aplikacja nie generuje tego dźwięku, to uruchom telefon w trybie bezpiecznym i zaczekaj na ewentualne pojawienie się dźwięku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

W trybie bezpiecznym jak na razie cisza, a co jeśli dzwięk się pojawi gdy przełącze telefon w tryb normalny??? Gdzie szukać dalej??? Czy w trybie bezpiecznym można zlokalizować bezpośrednio  źródło tego dźwięku??? 

Apprentice
Jednak zbyt szybko pochwaliłem ten dźwięk dalej jest nawet w trybie bezpiecznym
Superuser I
Superuser I

@cris18v, czy dźwięk, który słyszysz jest taki sam jak dźwięk powiadomienia z aplikacji? Czy w ostatnim czasie zmieniałeś ustawienia telefonu? Wykonaj również wipe cache partition. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu.

Apprentice
Jak dodać filmik udało mi się nagrać ten dźwięk???
Apprentice

Żadna z aplikacji nie ma takiego dźwięku. 

Superuser I
Superuser I

@cris18v, Załaduj film na YouTube i podaj tutaj link do niego.

Apprentice
Superuser I
Superuser I

@cris18v, jedyne co mi przychodzi do głowy to dodatkowe dźwięki, które można konfigurować w ustawieniach dostępności. Przejrzyj ustawienia dźwięków, które znajdują się w Ustawienia > Dostępność.

Autorzy z największą liczbą like