Podpora

Open search

S10, čtečka otisků a fólie

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Situace se vyřešila poměrně humorným způsobem: nejsou fólie

Resp. nejsou ty nejlepší, samoopravné nárazuvzdorné. Než dávat na stroj v ceně ojetého auta cokoliv než to nejlepší, když je rozdíl asi 200 Kč, tak raději počkám. Podle informací ze značkové prodejny v Brně je nějaký výpadek u dodavatele a vůbec mně nebyli schopní říct, kdy budou


9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Pathfinder

@Libb  měl jsi tu folii i na Note 9 ? Já jsem jí měl naposledy na S8, ale na S9 jsem dával tuhle: 

https://www.alza.cz/spigen-film-neo-flex-hd-samsung-galaxy-s10-d5546329.htm?o=48

 

Stejná jako Zagg co lepí v Samsnungu, ale vydržela mi 8 měsíců... To co jsem si nechal nalepit v Samsungu jsem měnil každé 2 měsíce, a pak když už nebyla výměna zdarma, ale co jsem se naposledy ptal, tak prý je to nyní za 100 Kč

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Já měl tu Invissible shield a na jednu stranu bylo super, že se fakt sama opravuje, na druhou stranu je pravda, že byla taková vlnitá. Špatně se to popisuje. Zhruba za půl roku se většinou pak zkrabatil okraj u tlačítka power, ale bez problémů to šlo vyměnit. Dříve v Ertea v Brně na počkání za 100 Kč (pořád dobrý, navíc jsi dostal kafe), jenže to pak zrušilia musíš to objednávat přes ten lehce šílený proces, který ale funguje bez problémů. A v Brně v Samsungu to pak zdarma předělají. V Ostravě za to chtějí 100 Kč, což ale pořád je oK, protože to udělají na 100% lépe než já.


Navigator

Tenhle trik zrejme zlepsi reakci ctecky. Pise to tam 90% lidi....

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=rWtIW9nBF88

Superuser I
Superuser I

@WoodMan  psal jsem o tom ráno ve vlákně o S10 a musím uznat, že je to opravdu lepší. 

 

First Poster
ja jsem si koupil sklo a vše funguje https://youtu.be/x_oDfF4RMAc
Superuser I
Superuser I

Víš, že příspěvek jde editovat?


Superuser I
Superuser I

Mně ta čtečka začíná už dost vadit. Moc jsem se těšil na telefon s touhle technologií, ale je uživatelsky stále nedotažená. Rychlost a spolehlivost se teď vrátila na úroveň prvních konvenčních čteček, ale spíše ještě dál. 

Pathfinder

Docela by mě zajímalo jak bude v reálu fungovat optická čtečka u konkurenčního P30 pro. Podle videí se jeví rychlejší než čtečka na S10+ ale o úspěšnosti zatím nikdo nepsal...  nejnovější technologie není zkrátka vždycky to nejlepší, chce to ještě poladit..

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Ona se jeví rychlejší, ale nesmíme zapomínat na bezpečnost. Nevím v jaké je to teď fázi, ale Google testoval úroveň zabezpečení pomocí optické čtečky v displeji a v případě pochybností jí hodlal vyloučit z akceptovatelných metod pro zabezpečení telefonu. Teoreticky by mělo jít otisk kvalitně vytisknout, nebo udělat otisk a přenést.

Autoři s nejvíce přijatými like