Podpora

Open search

Rozpoznávání obličeje - se slunečními brýlemí i bez najednou lze! :)

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Nevíte nejde asi nějak zadat dva obličeje do rozpoznávání. Jde o to, že v létě nosíš sluneční brýle a bylo by fajn naskenovat tvář s brýlemi i bez. Jde tohle nějak obejít? Otisku prstů lze zadat více. Dostane se tenhle návrh odtud na Samsung a mohli by na tom v dalších aktualizacích zapracovat nebo se to musí někde napsat? Chtěl by to taky někdo? :-)

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Během rozpoznávání můžeš říct, že nosíš brýle a skenuje se to pak s nimi i bez nich, nestačí to takto?

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Superuser I
Superuser I

Během rozpoznávání můžeš říct, že nosíš brýle a skenuje se to pak s nimi i bez nich, nestačí to takto?

Apprentice

Myslíš, že by fungovalo pak rozpoznání s brýlemi i bez. Tam je myslím volba máš brýle nebo ne. Ale pokud chci obojí najednou tak to asi nejde. Vem si jsi venku na slunci a máš sluneční brýle a chceš si odemknout mobil rozpoznáním obličeje. Pak příjdeš třeba do obchodu, brýle dáš na hlavu a aby Tě to poznalo i bez brýli. Tedy musí být dva obličeje dle mě. A to momentálně asi nejde.

Superuser I
Superuser I

A zkusil jsi to nebo plašíš předem?

Apprentice

No zkoušel jsem to.  Ale nedalo mi to a zkusil znova a asi jsem něco dělal špatně už to jde Omlouvám se. Musí se zadat s brýlema a poté udělat sken. Po 70 % se tě to zeptá sundej si brýle a naskenuje bez brýli. Takže se omlouvám Samsungu

Autoři s nejvíce přijatými like