Podpora

Open search

Rozhovor s ředitelem mobilní divize Samsungu o úspěšnosti prodejů S10 v Česku

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Ahoj,

zde je zajímavý článek, kde je rozhovor s ředitelem mobilní divize Samsungu:

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/rozhovor-reditel-mobilni-divize-samsung-tomas-balik.A190403_1...

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Hotshot

Opravdu zajímavý článek. Líbí se mi, že narovinu je řečeno, že S9 a nižší třída v loňském roce nenaplnili očekávání, to musel cítit každý. Nebojím se říct, že konkurence by tohle schopna přiznat nebyla.

Superuser II
Superuser II

Jenže mně se zdá, že akorát měli ta očekávání přehnaně vysoká a teď naopak nízká. Protože já těch S9 kolem sebe viděl dost, ale uznávám, že já nejsem vhodný statistický vzorek.

Hotshot

Těch S9 se prodalo v nespočtu akcí relativně dost, ikdyž asi podstatně méně než se očekávalo, ale stření třída úplně padla, tím pádem se celý rok 2018 nějak nevyvedl. Letos je podle mě všechno jinak, soudím podle představených modelů a podle těch, které teprve představeny budou. 

Superuser II
Superuser II

Bohužel do mobilní divize se počítají i čipy a displeje pro konkurenci, která má teď menší objednávky (proč?), a proto je predikce na další obdhobí špatná.

IMHO dobrý okamžik ke koupi akcií Samsungu.

Navigator

Presne jak pise Libb, S9 vidim kolem sebe neustale, ocekavani Samsungu muselo byt prehnane. Obcas jsem si i rikal, proc lidi breci, ze vlajkove lode jsou tak drahe narozdil od ostatnich vyrobcu, kdyz si je kupuje tolik lidi. U tech S10 se nedivim, fakt se povedl, pokud se tedy doladi OS aktualizacemi, a potvrdily to cerne na bilem Galaxy Buds, na ktere lidi museli cekat tak dlouho. A to byly jen predobjednavky. Mozna tak velky predprodej ale zpusobila jen lepsi kampan jako takova, promo bylo opravdu vsude a celkem na urovni.

Autoři s nejvíce přijatými like