Podpora

Open search

Request: Double tap to sleep

Explorer

Bylo by možné přidat do firmware funkci Double tap to sleep?

Aplikace třetích stran nejsou řešení, protože potom nefunguje odemčení pomocí biometriky.

13 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 13
Pathfinder

S9 to má, ale nepřijde mi to jako podstatná funkce. Mám to vypnuté.

Navigator
Tiež by ma potešila táto funkcia keby bola natívne v systéme. Ja používam Swipe from left or right pomocou OneHanded plugin v NiceLock. Nova launcher má gesto Double tap to sleep ale displej predtým raz blikne a to sa mi nepáči čiže to nepoužívam v Nova.
Apprentice
Ano, taky sem v Nova vypnul, jelikoz to neni hezke.. one handed pouzivam a docela dobry, ale double tap nativne by byl rozhodne lepsi
Explorer

Je to subjektivní.

Pro mě je to jedna z nejdůležitějších funkcí používaná neustále a vzhledem k typu displeje a existenci double tap to wake je pro mě její absence nepochopitelná (u tohoto  telefonu navíc ještě potřebnější kvůli umístění odemykacího tlačítka).

U minulého přístroje (ZenFone 5) jsem tlačítko prakticky vůbec nepoužíval a je to návykové...

Explorer
Jo, take bych to bral.
Zatim jsem to vyresil aplikaci Off without lock (Bryk) a gestem (dvojite poklepani) v Nova launcheru...
Superuser II
Superuser II

Moc to žerete, v Nova jsem nastavil uspání po 5 sekundách a jsem v klidu. Jediné, co mě štvalo, že místo vypnutí displeje se zobrazovala zamykací obrazovka, ale pak jsem přišel na to, že to souvisí s nastavením biometriky Zůstat na zamykací obrazovce, tak jsem to přepnul a už se displej vypíná hned.

Explorer

Ale když odemkneš mobil obličejem, tak musíš swipnout, aby ses dostal na domácí obrazovku, což není pro mě ideální... ale budiž ;-)

Highlighted
Explorer
Opet se mi po nastaveni akce na zamknuti obrazovky v Nova launcheru zapne displej. Vcera to fungovalo dobre - bez zapnuti obrazovky. Zustat na zamykaci obrazovce mam nastaveno. Nechapu to.
Apprentice
Pro mě je lepší řešení, kdyby Samsung vydal Lockscreen widget. Zamknutí na jeden klik. HUhu to má standartně.
Autoři s nejvíce přijatými like