Podpora

Open search

Režim Nerušit - Do Not Disturb

First Poster

Ahojte,

 

přešel jsem na Samsung po dlouhé době a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, proč je nastavení režimu Nerušit tak omezené? Můžu nastavit výjimku pouze pro oblíbené kontakty, všechny nebo nikoho...  To je dost málo. Mám v telefonu několik skupin kontaktů a pro různé situace potřebuji využít režim Nerušit pro jiné skupiny případně kombinace skupin kontaktů. Nemáte někdo zkušenost, jak to obejít nebo nastavit pro více skupin? Nechce se mi používat externí aplikaci, když je v systému nativní funkce, i když dost zvláštní/omezená. Díky!

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Navigator

To uz tu nekdo resil, bohuzel to tak je. Prechod ma sve vyhody i nevyhody. Kazdopadne psal RomaniuS, ze se vsechny napady a myslenky zde eviduji a posilaji korejcum, takze treba se na tebe dostane a v dalsi aktualizaci ti vyhovi Zatim holt nejaky externak

Navigator

@Libb  neviis?

Superuser I
Superuser I

Tohle je pokud vím vlastnost Androidu, takže plakat u Google, ne u Samsungu.


First Poster

Ahoj, nechci zakládat nové téma k režimu nerušit. Tak se zkusím zeptat zde.

 

V mém předchozím telefonu HTC s Androidem 8 fungoval režim nerusit tak, že automaticky posílal hovory, které nebyly v seznamu VIP , do hlasové schránky. Respektivě volajícím hlásil obsazeno. Telefon na ztracený hovor reagoval jen zobrazením zmeškaného hovoru. Samsung S10 tohle asi neumí nebo nevím kde to nastavit. ?? 

First Poster

Ahoj. Bohužel režim Nerušit je u Samsungu k ničemu, viz můj příspěvek výše. Bohužel musíš použít extra aplikaci, ale konkrétně s touto funkcí jsem se nikde nesetkal... 

First Poster

Aaaa tak to je mrzuté. Jsem na tuto funkci zvyklý už z obou mých předchozích telefonů. Šla nastavit i jako rutina, která se každý den v určený čas spustí a zase vypne. Typicky po příchodu z práce, kdy už nechci opravdu s nikým mluvit, kromě VIP lidí. 

First Poster

Také jsem režim Nerušit hojně využíval. Bohužel jsem zatím nenašel ideální externí aplikaci jako náhradu... 

Autoři s nejvíce přijatými like